RADIOSITE Fórum

  • Code FM - Miskolc - 88.7 MHz

 #63426  Szerző: csokie
 
Andrew5 írta:Ez már szörnyű amit napok óta itt csináltok. Inkább üljetek le valahol egy jópofa sörre beszéljétek meg ott és menjen mindenki haza boldogan.

Szerintem ennek így kéne lennie... ;)
Higgyétek el, hogy az sem lesz nagy gond, ha többet nem is írtok ide.
 #63416  Szerző: markfelt
 
Andrew5 írta:Ez már szörnyű amit napok óta itt csináltok. Inkább üljetek le valahol egy jópofa sörre beszéljétek meg ott és menjen mindenki haza boldogan.

Szerintem ennek így kéne lennie... ;)
:)
 #63415  Szerző: Andrew5
 
Ez már szörnyű amit napok óta itt csináltok. Inkább üljetek le valahol egy jópofa sörre beszéljétek meg ott és menjen mindenki haza boldogan.

Szerintem ennek így kéne lennie... ;)
 #63414  Szerző: Galiba
 
JH írta:
Galiba írta:Moderált idézet
lol. :D van tehetség Galiba úrnál a hülyeséghez! :D
Igyekszik az ember :) !

Megtennéd, hogy elárulod nekem PÜben, hogy ki vagy ? Gyula azt írta, hogy tudom ki vagy, de szerintem halvány lila gőzöm van róla !
 #63412  Szerző: JH
 
Szokták mondani... Hallgatás beleegyezés. Mindenkinek meg van a joga a saját védelmére... Kalló úr ezzel nem él. Ezek szerint fáj az igazság.

Más: Kedves Moderátor: köszönöm a moderálásod, de sz.tem csak is kritikát írtam... nem sértettem meg senkit a mondandómmal.
 #63408  Szerző: orrhang
 
Sajnálom, hogy idáig sülllyedt a szinvonal. Nem akarom bántani a fórumot, mert legalább ez van, akkor is ha sárga, és akkor is ha savanyú... Egy biztos, elvtársak. A nemzetközi helyzet fokozódik. Részemről nem kívánom kommentálni az elmúlt napok történéseit, de ez már nem az első "kicsit ciki" történet ezen a fórumon.
Azért mert a szakmai észrevételek helyett a hozzászólók személyeskedésre használják ezt a fórumot. Sok oyan ember van, akinek semmi köze a rádiózáshoz, de hirdetni akarja a igét és ő akarja megmondani a frankót, holott irtózatosan nagy baromságot állít! Egy - két ilyen még melléáll és az, aki valójában tudja, mert tanulta illetve tapasztalta, hogy az a bizonyos dolog akkora marhaság, hogy már-már visít alulmarad a sok "szerintem"-es emberrel és már nincs is kedve hozzászólni semmihez! Ezért süllyed a színvonal és a fórum nem éri el az eredeti funkcióját!

Sajna nem emlékszem már pontosan a hozzászólásomra, szóval nem tudom ismét leírni. Valami olyasmit írtam, hogy gondolom ingyen keresnek műsorvezetőket, ez volt a lényege!
 #63407  Szerző: Galiba
 
Moderálva!

Az intézkedést a Szabályzat - Felhasználási feltételek 5. pontjának megsértése, valamint az Egyéb tudnivalók 4. pontja indokolta.

A felhasználó figyelmeztetéseinek száma: 1

Admin
  • 1
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41