RADIOSITE Fórum

  • Code FM - Miskolc - 88.7 MHz

 #63406  Szerző: Obladioblada
 
Sajnálom, hogy idáig sülllyedt a szinvonal. Nem akarom bántani a fórumot, mert legalább ez van, akkor is ha sárga, és akkor is ha savanyú... Egy biztos, elvtársak. A nemzetközi helyzet fokozódik. Részemről nem kívánom kommentálni az elmúlt napok történéseit, de ez már nem az első "kicsit ciki" történet ezen a fórumon.
 #63403  Szerző: JH
 
Moderálva!

Az intézkedést a Szabályzat - Felhasználási feltételek 5. pontjának megsértése, valamint az Egyéb tudnivalók 4. pontja indokolta.

A felhasználó figyelmeztetéseinek száma: 1

Admin
 #63392  Szerző: Johnny
 
orrhang írta:Idegesít,hogy nem tudják visszaállítani a hozzászólásomat, szóval most nyügibb vagyok az átlagnál! Ezért megkérnélek titeket, hogy a továbbiakban a rádióval kapcsolatos dolgokat, véleményeket, nézeteket legyetek szívesek itt közzétenni! A személyeseket NE!
A többit le tudjátok rendezni pü-ben is, minket az nem érdekel!
A többi fórumozó nevében is köszönöm!
Orrhang írd meg megint a hozzászólásod.
 #63386  Szerző: orrhang
 
Idegesít,hogy nem tudják visszaállítani a hozzászólásomat, szóval most nyügibb vagyok az átlagnál! Ezért megkérnélek titeket, hogy a továbbiakban a rádióval kapcsolatos dolgokat, véleményeket, nézeteket legyetek szívesek itt közzétenni! A személyeseket NE!
A többit le tudjátok rendezni pü-ben is, minket az nem érdekel!
A többi fórumozó nevében is köszönöm!
 #63382  Szerző: Galiba
 
csokie írta:Kedves Galiba!

Egyrészt ment PÜ, olvasd el a Bejövő üzeneteidet, már válaszoltam a "színvonalas" írásodra, és az csöppet sem volt ennyire "kellemes hangvételű", mint amilyet most írtál ide a közösbe...

Másrészről: pont Te mented magadat most itt, mikor részben miattad kényszerültek a Moderátorok ennek a topiknak a törlésére. Szóval, kinek is van baja az értelmi képességeivel?...
Bocsáss meg, de tisztázzunk valamit !

A moderátorok a rádió tulajdonosának a kérésére törölték, de nem moderátorok, hanem egy moderátor(LuciFerkó) ... és ha belegondolsz, mikor kérsz valamit, hogy töröljenek teljesen ? Ha van benne igazság.
Ha meg nem, akkor csak bizonyos hozzászólásokat töröljenek.

Olvasd el a korábbi, itt lévő hozzászólásom, és nem hibáztatnál engem.
 #63380  Szerző: csokie
 
Kedves Galiba!

Egyrészt ment PÜ, olvasd el a Bejövő üzeneteidet, már válaszoltam a "színvonalas" írásodra, és az csöppet sem volt ennyire "kellemes hangvételű", mint amilyet most írtál ide a közösbe...

Másrészről: pont Te mented magadat most itt, mikor részben miattad kényszerültek a Moderátorok ennek a topiknak a törlésére. Szóval, kinek is van baja az értelmi képességeivel?...
 #63378  Szerző: Johnny
 
Galiba írta:
csokie írta:Johnny, Galiba, meg az ezekhez hasonló trollok miért nincsenek tiltva és törölve?
Az admin amikor még itt voltak a korábbi hozzászólások, megkért minket arra, hogy ide véleményeket írjunk és ne személyeskedjünk !
Sajnálom, hogy vannak a fórumon olyanok, akiknek az értelmi szintje annyira alacsony, hogy csak olvasni tud, de mondatot értelmezni már nem.
Csokie, szeretném, ha akkor neveznél trollnak, amikor majd én is ezt teszem veled, addig azt gondolom ki jár nekem is annyi tiszteled tőled, mint amennyit adok neked. Remélem ezt a mondatot nem csak elolvasod, de meg is érted !

Priviben ez előtt a hozzászólás előtt megkértelek, köszönd magadnak !
az már haladás ha írtál priviben is. én is :P
de ide nem kellett volna mert te is csak személyeskedtél :D
 #63370  Szerző: Galiba
 
csokie írta:Johnny, Galiba, meg az ezekhez hasonló trollok miért nincsenek tiltva és törölve?
Az admin amikor még itt voltak a korábbi hozzászólások, megkért minket arra, hogy ide véleményeket írjunk és ne személyeskedjünk !
Sajnálom, hogy vannak a fórumon olyanok, akiknek az értelmi szintje annyira alacsony, hogy csak olvasni tud, de mondatot értelmezni már nem.
Csokie, szeretném, ha akkor neveznél trollnak, amikor majd én is ezt teszem veled, addig azt gondolom ki jár nekem is annyi tiszteled tőled, mint amennyit adok neked. Remélem ezt a mondatot nem csak elolvasod, de meg is érted !

Priviben ez előtt a hozzászólás előtt megkértelek, köszönd magadnak !
 #63366  Szerző: orrhang
 
Mert szabad a véleménnyilvánítás??? Mindenki azt mond, amit akar... maximum a hangnem és a stílus, ami vitatható.

De hová tünt az előző hozzászólásom??????????????????????
  • 1
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41