RADIOSITE Fórum

  • Balaton Rádió - Siófok - 88.7 MHz

 #86245  Szerző: Csongii
 
rmihaly76 írta:Belehallgattam a frekibe: SSS...
Miutan egy radio megkapja az osszes szukseges engedelyt, akkor van arra hatarido, hogy az engedelyokirat (vagy mi...) jogerore lepesetol szamitva, mennyi idon belul kell elinditani az adast?
Van, pont erről volt szó már több rádiónál is. Ha jól emlékszem 180 nap áll a rendelkezésükre.
 #86244  Szerző: asimov
 
Belehallgattam a frekibe: SSS...
Miutan egy radio megkapja az osszes szukseges engedelyt, akkor van arra hatarido, hogy az engedelyokirat (vagy mi...) jogerore lepesetol szamitva, mennyi idon belul kell elinditani az adast?
 #85481  Szerző: Milán
 
Egy darabig még biztos.De majd eljön az ideje hogy megszólal. :troll:
*Nyugdíjig még van idő!*
 #85477  Szerző: asimov
 
Helyzetjelentes:
A Balaton Radio ma esti musora: SSSSSSSSSSSSSS
(88.5-rol terjedesfuggo 'Slovenija 1', illetve egy masik, halk ado alafestesevel....)
 #85298  Szerző: asimov
 
Szerintem azoknak, akik hallgattak a PART-ot, nem is hianyzott az a "musor", hogy orankent bemondjak ugyanazt nehany hirt, meg az idojarast. Az onmagukkal nagyon nagyra levo musorvezetok kozos, onnevetteto vihoraszasarol nem is beszelve.

Balaton Radio meg mindig SSS..
milan93 írta:Hogy a viharba ne járta volna meg?!...A rádiózás egyik legnagyobb bukása, hogy úgymond félrevezetik a hatóságokat.Vagy hirtelen elfogyott a pénz a többi cuccra?
Az még semmi hogy a Pelsonál, de még a Partnál se volt műsor csak mix 0-24-ben.

:troll:
 #85171  Szerző: Milán
 
Hogy a viharba ne járta volna meg?!...A rádiózás egyik legnagyobb bukása, hogy úgymond félrevezetik a hatóságokat.Vagy hirtelen elfogyott a pénz a többi cuccra?
Az még semmi hogy a Pelsonál, de még a Partnál se volt műsor csak mix 0-24-ben.

:troll:
 #85125  Szerző: asimov
 
Aki akarta, az tudhatta azt, hogy a Part Radio a Yo radio-hoz tartozott.
Nem volt semmi baj a Part Radio-val, sot az egyetlen, hallgathato radio volt. Musorvezetok nelkul megvan a vilag, hirekre ott a nyomtatott sajto es az internet. Azota sincsen csak mixeket ado radio.
Az idezett cikk kb. egy ev alatt az osszes hirportalt megjarta...
milan93 írta:
admin írta:Mindent időben meg fogtok tudni, mindenesetre köszi az érdeklődést!
Még jó hogy van érdeklődés :)...
Csupán ezt kell elolvasni: http://helikonportal.net/hir/szellemrad ... aton-korul
 #85104  Szerző: markfelt
 
Mindent időben meg fogtok tudni, mindenesetre köszi az érdeklődést!
 #85098  Szerző: RadiosJani
 
na de ha már itt van valami információ, hír kapható? Honlap? Indulás? Admin ha jól tudom neked közöd is van ehhez az induló rádióhoz, kértetek halasztást, vagy mások a tervek, miket lehet tudni?
  • 1
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 59