89.5 Music Fm

Re: 89.5 Music Fm

HozzászólásSzerző: djlacee » 2017.08.12. 12:59

Disclaimer: átlagembernek nem tűnik fel, hogy bizonyos időközönként esetleg ismétlődnek a mixek
djlacee
Globális moderátor

Posztok: 6551

HozzászólásSzerző: Dani » 2017.08.12. 12:11

Komolyan nem értem, ha a mostani tulajt talán (ezek szerint) már nem is érdekli, mi van a MusicFM-el, mi megy rajta stb., akkor nem kellene elgondolkodniuk azon, hogy valakinek eladják a rádiót, hogy még meg lehessen menteni? Tesz mindenki a hallgatókra magasról, ahogy annak idején a Roxyval is csinálták?
Dani
Törzstag

Posztok: 415

HozzászólásSzerző: tomee » 2017.08.12. 11:50

Csongii írta:
noartist írta:Nem hallgatom most, és elsősorban arra próbáltam kilyukadni, hogy a Classic mixek nagyon sokszor ugyanabból a tracklistből állnak össze, és ez elég unalmassá válik egy idő után.

Ez már nekem is feltűnt. Talán ugyan az a mix is megy le..

Egészen biztosan ugyanazok a konzerv-mixek mennek folyamatosan, a délutáni roadshow-ban meg pláne.
tomee
Kiváló dolgozó

Posztok: 791

HozzászólásSzerző: Kovi02 » 2017.08.11. 17:07

zenefalo írta:Én örülök, hogy ilyen sokféle Music Killers Dj. van a rádióban! De napközben miért csak ugyanaz a 6-7 DJ mixel? Willcox, Nara, Pixa, Jován, Antonyo, Nigel Stately, meg néha Yamina! Csak ők érnek rá nappal?

mindegyik house DJ,csak más irányzatokat visznek. Dance ,vagy trance DJ mikor lesz?
Tuner:Onkyo T-4970
Ant1: 9 elemes yagi ÉNY irányban(H)
Ant2 5 elemes yagi DK irányban (V)
Kovi02
Függő

Posztok: 2473

HozzászólásSzerző: Csongii » 2017.08.11. 16:58

noartist írta:Nem hallgatom most, és elsősorban arra próbáltam kilyukadni, hogy a Classic mixek nagyon sokszor ugyanabból a tracklistből állnak össze, és ez elég unalmassá válik egy idő után.

Ez már nekem is feltűnt. Talán ugyan az a mix is megy le..
Csongii
Fanatikus

Posztok: 1594

HozzászólásSzerző: zenefalo » 2017.08.11. 16:27

Én örülök, hogy ilyen sokféle Music Killers Dj. van a rádióban! De napközben miért csak ugyanaz a 6-7 DJ mixel? Willcox, Nara, Pixa, Jován, Antonyo, Nigel Stately, meg néha Yamina! Csak ők érnek rá nappal?
Radio Deejay Forever!
zenefalo
Törzstag

Posztok: 452

HozzászólásSzerző: noartist » 2017.08.11. 11:06

Nem hallgatom most, és elsősorban arra próbáltam kilyukadni, hogy a Classic mixek nagyon sokszor ugyanabból a tracklistből állnak össze, és ez elég unalmassá válik egy idő után.
Hozzászólásaim minden esetben a személyes, olykor szubjektív véleményemet tükrözik.
noartist
Globális moderátor

Posztok: 2526

HozzászólásSzerző: Sakál » 2017.08.11. 10:59

noartist írta:
Chucky írta:Hallgatom a Made in Hungary-t, s meg kell állapítsam, hogy a sokat sztárolt magyar "lemezlovasok" tudománya megállt ott, hogy régi slágereket remixelnek. Pl most Bruce Sprigsteen - Streets of Philadelphia.
Katasztrófa! Parasztvakításnak tökéletes, de ehhez nem kell túl nagy tehetség...szerintem.
Ráadásul egyre gyakrabban felcsendülnek ezek a többi műsorsávban is.:S

Szörnyen unalmas már a zenei szerkesztés minden műsorban. A Classic mixekben is mindig ugyanazok mennek, olykor-olykor napi többször is.

Én is hallgatom a Made in Hungary-t, és nekem meg kifejezetten tetszik ez a mai, meg Nigel Stately mixei általában is. Szóval az, hogy kettőtöknek nem tetszik, rohadtul nem jelenti, hogy akkor ez most nagyon el van aszva. Persze lehet, hogy igen, de ez ebből nem derül ki.
Sakál
Törzstag

Posztok: 488

HozzászólásSzerző: kukac » 2017.08.11. 10:55

noartist írta:
Chucky írta:Hallgatom a Made in Hungary-t, s meg kell állapítsam, hogy a sokat sztárolt magyar "lemezlovasok" tudománya megállt ott, hogy régi slágereket remixelnek. Pl most Bruce Sprigsteen - Streets of Philadelphia.
Katasztrófa! Parasztvakításnak tökéletes, de ehhez nem kell túl nagy tehetség...szerintem.

Szörnyen unalmas már a zenei szerkesztés minden műsorban. A Classic mixekben is mindig ugyanazok mennek, olykor-olykor napi többször is.

várd csak ki a "karácsonyi válogatást"!...
"Így megy ez"...
kukac
Függő

Posztok: 3342

HozzászólásSzerző: noartist » 2017.08.11. 10:51

Hozzászólásaim minden esetben a személyes, olykor szubjektív véleményemet tükrözik.
noartist
Globális moderátor

Posztok: 2526

ElőzőKövetkező

Vissza: Körzeti rádiók