RADIOSITE Fórum

  • Sláger FM

 #199873  Szerző: zenefalo
 
kondalyuk írta: 2023.07.14. 14:14 Direkt bekapcsoltam, hogy elcsípjem ezt a classic house órát, de sima rotáció szól... :(
Valószínű, hogy valami különleges alkalom lehetett, és nem rendszeresen jelentkező blokk. Rétegigényt nem szolgálnak ki, gondolom 😥
 #199872  Szerző: kondalyuk
 
Direkt bekapcsoltam, hogy elcsípjem ezt a classic house órát, de sima rotáció szól... :(
 #199841  Szerző: kondalyuk
 
zenefalo írta: 2023.07.10. 10:03
bazsa20 írta: 2023.07.10. 08:47 Sziasztok
Már nagyon rég óta nem hallgatok rádiót. Viszont egyik hétköznap délután a sláger fm-be bele hallgattam és egymás után ilyen classic house felvételek szóltak. Ez valami külön műsor blokk volt? Nem tudtam hova tenni. Viszont nagyon jó volt hallgatni!
A musorlista.hu szerint péntek délután valóban classic house zenék szóltak, de csütörtök délután nem voltak ilyen dalok, tehát valószínű, hogy ez egy egyszeri külön blokk lehetett.
Előtte lévő pénteken viszont igen, szóval gondolom pénteki műsorról van szó. Ezen a héten kiderül.
 #199826  Szerző: zenefalo
 
bazsa20 írta: 2023.07.10. 08:47 Sziasztok
Már nagyon rég óta nem hallgatok rádiót. Viszont egyik hétköznap délután a sláger fm-be bele hallgattam és egymás után ilyen classic house felvételek szóltak. Ez valami külön műsor blokk volt? Nem tudtam hova tenni. Viszont nagyon jó volt hallgatni!
A musorlista.hu szerint péntek délután valóban classic house zenék szóltak, de csütörtök délután nem voltak ilyen dalok, tehát valószínű, hogy ez egy egyszeri külön blokk lehetett.
 #199824  Szerző: bazsa20
 
Sziasztok
Már nagyon rég óta nem hallgatok rádiót. Viszont egyik hétköznap délután a sláger fm-be bele hallgattam és egymás után ilyen classic house felvételek szóltak. Ez valami külön műsor blokk volt? Nem tudtam hova tenni. Viszont nagyon jó volt hallgatni!
 #199757  Szerző: troll
 
Derrick írta: 2023.07.03. 16:31 A rádiózás olyan mint a foci, meg az autóvezetés , mindenki ért hozzá.

A legzseniálisabb elmék ráadásul egytől-egyig ebbe a fórumba írogatnak...
 #199753  Szerző: Derrick
 
p0tyi írta: 2023.07.03. 14:40 Kocsmai színvonalú hisztike helyett: vagy fehérzaj, vagy hálózat. Ez a kettő perspektíva maradt a kis helyieknek, nagyjából.

Akkor meg már Sláger FM, ne Katolikus, meg Karc…
Ugye eddig a szakmában 2 percet sem sikerült eltöltened ? Megértelek, a rádiózás olyan mint a foci, meg az autóvezetés , mindenki ért hozzá.
 #199752  Szerző: p0tyi
 
Kocsmai színvonalú hisztike helyett: vagy fehérzaj, vagy hálózat. Ez a kettő perspektíva maradt a kis helyieknek, nagyjából.

Akkor meg már Sláger FM, ne Katolikus, meg Karc…
 #199751  Szerző: david72
 
Derrick írta: 2023.07.03. 11:05
p0tyi írta: 2023.06.30. 13:33
Ma ilyen szedett-vedett hálózat nem működne, de a maradék helyi rádióknak (pár kisvárosi adóról beszélünk) jó deal lehetne a Sláger FM átvétele napi 21 órában. Súlyosan megnőttek az üzemeltetési költségek, a bevétel meg csak csökken. A Sláger meg ugyan nincs benne a top3-ban, de megbízhatóan hozza a hallgatottságot ott, ahol szól.

A Sláger is jól járna, csökkenne a versenyhátránya a Retroval és Rádió1 hálózattal szemben egy esetleges bővítéssel.
Helyes gondolat öregem !
Avagy a maradék helyi rádiót is nyírjuk ki, hogy helyette a moslék szóljon. Egyedül jöttél rá, vagy az égiek is segítettek benne ?!
Szeretettel gratulálok az elképzeléshez, ami csak úgy írodhatott, ha valamilyen érdek fűzi szerzőjét a Sláger FM-hez.

Sőt, hintsük be sóval a maradék helyit, az a kb 100 ember menjen el aldiba pénztárosnak, a lényeg, hogy az évek óta zuhanó hallgatottságot produkáló, veszprémi indulásban leszereplő (helyi utca, személynév, stb tévedések, frekvencia szignál hibák, helyi stáb semmibevétele, hazudozás, elhallgattatás) rádió nagyon profin terjeszthesse az igét és a senkinek nem szóló zenéit mégtöbb városban.

Mint látható a Sláger célja veszprémmel sem a "21 órás" működés, hiszen helyi blokk egyáltalán nincs. (Majd erre mond valamit az NMHH, mert a hírek ehhez kevés) Szóval szuper ötlet az összes maradék helyi bezárása, kinyírása, központosítása senkiházi csinált programigazgatókhoz és érdekcsoportokhoz. Ugorj be az ötleteddel valamelyik helyihez, hátha megköveznek a főtéren.
 #199749  Szerző: Derrick
 
p0tyi írta: 2023.06.30. 13:33 Érdekes kísérlet volt a Juventus hálózat, de inkább sales együttműködésként volt értelmezhető, a Rádió 1 professzionalitásával szemben csak gyenge próbálkozásnak tűnt.

Ma ilyen szedett-vedett hálózat nem működne, de a maradék helyi rádióknak (pár kisvárosi adóról beszélünk) jó deal lehetne a Sláger FM átvétele napi 21 órában. Súlyosan megnőttek az üzemeltetési költségek, a bevétel meg csak csökken. A Sláger meg ugyan nincs benne a top3-ban, de megbízhatóan hozza a hallgatottságot ott, ahol szól.

A Sláger is jól járna, csökkenne a versenyhátránya a Retroval és Rádió1 hálózattal szemben egy esetleges bővítéssel.
Helyes gondolat öregem !
Avagy a maradék helyi rádiót is nyírjuk ki, hogy helyette a moslék szóljon. Egyedül jöttél rá, vagy az égiek is segítettek benne ?!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 101