RADIOSITE Fórum

  • Sláger FM

 #199660  Szerző: mate0130
 
p0tyi írta: 2023.06.24. 11:09 Oké, ne legyünk rosszindulatúak. Lehet, hogy éppen akkor tesztelték a budapesti modulációs vonalat. Mindenesetre Kenéz Kolos most el tudott búcsúzni. Az lehetséges, hogy az RDS már most át van írva?
Átírták már, Kenéz Kolos említette is az utolsó megszólalásában.
 #199659  Szerző: mate0130
 
Kenéz Kolosnak legalább sikerült elköszönnie most dél előtt pár perccel, küzdött szegény srác a könnyeivel rendesen. :( Rögzítettem, meg most az elnémulásig ezt a napot még felveszem hogy legyen róla emlék, úgy tudom, éjfélkor hallgat el a Méz.
Jelenleg műsorvezetés nélkül zenék szólnak, hírek még volt délben.
 #199658  Szerző: p0tyi
 
Oké, ne legyünk rosszindulatúak. Lehet, hogy éppen akkor tesztelték a budapesti modulációs vonalat. Mindenesetre Kenéz Kolos most el tudott búcsúzni. Az lehetséges, hogy az RDS már most át van írva?
 #199656  Szerző: p0tyi
 
Csupán azt, hogy ne legyen ilyen pronyóság.
 #199608  Szerző: djlacee
 
Egy új frekvenciával bővül a Sláger FM lefedettsége

https://slagerfm.hu/informaciok/6
 #199554  Szerző: p0tyi
 
Azt vallom, ismerjük el, ami jó: mostanában nagyon egyben van a rádió zeneileg, sőt, már Viktorin Tamás is visszafogta magát, azóta remek minden. Lehet, hogy hatott rájuk a kritika.

Egy vokális arculatfrissítés, ezúttal legalább egy Reelworld/PureJingles gyártással azért nem ártana. :)
 #199344  Szerző: JuVi
 
Hallgatva meg elnézve a playlist-et, minden tisztelettel kérdezem, ez a rádió kinek szól? Csak egy példa: Don Henley után jött egy Azahriah & DESH dal. Kicsit nekem olyan érzésem van ezzel a rádióval, mintha a Retro Rádió, Rádió 1, Best FM, FM 103.9 - A ROCK, Base FM keveréke lenne...
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 101