RADIOSITE Fórum

  • Sláger FM

 #200767  Szerző: p0tyi
 
Babett maradhatna állandóra :)
 #200738  Szerző: p0tyi
 
Az nem hiszem, hogy jó ötlet a Sláger esetében. Majd egy másik rádió...
 #200734  Szerző: zenefalo
 
Most kellene a Petőfitől csalódott hallgatókat megcsípni, mondjuk csökkenteni a 80-as, 90-es évek zenéinek arányát, és több mai slágert játszani. :|
 #200729  Szerző: p0tyi
 
Ha már a Rádió1-nek sikerült, talán ők is megpróbálhatnák a szöveges-, és magyar zenei kvótacsökkentést az NMHH-nál. Jó... napközben. De estétől reggelig mintha egy másik rádió lenne. A követhetetlen időpontban kezdődő esti magazinok helyett meg lehetne egy fix magazin sáv. A Retro műsor- és zenei szerkezetével ez a káosz így nem annyira versenyképes szerintem.

Azt sem értem, hogy miért van pénteken és vasárnap is toplista, illetve a pénteki lista előtti club DJ mixet sem, bár elfogadom, hogy itt sokaknak tetszik.

Az on air arculat meg... hagyjuk. :) Viszont a web és a vizuális arculat nekem nagyon tetszik... meg 6-tól este 6-ig az adás is.
 #200521  Szerző: mihalylovics
 
zenefalo írta: 2023.09.15. 14:35
zenefalo írta: 2023.07.14. 14:19
kondalyuk írta: 2023.07.14. 14:14 Direkt bekapcsoltam, hogy elcsípjem ezt a classic house órát, de sima rotáció szól... :(
Valószínű, hogy valami különleges alkalom lehetett, és nem rendszeresen jelentkező blokk. Rétegigényt nem szolgálnak ki, gondolom 😥
Most ismét klasszikus klubzenék szólnak! :yeah:
ezen a pénteken is ez volt, du. 3-4 között.
 #200464  Szerző: zenefalo
 
zenefalo írta: 2023.07.14. 14:19
kondalyuk írta: 2023.07.14. 14:14 Direkt bekapcsoltam, hogy elcsípjem ezt a classic house órát, de sima rotáció szól... :(
Valószínű, hogy valami különleges alkalom lehetett, és nem rendszeresen jelentkező blokk. Rétegigényt nem szolgálnak ki, gondolom 😥
Most ismét klasszikus klubzenék szólnak! :yeah:
 #200284  Szerző: altermanus
 
RadioFan írta: 2023.08.18. 12:04
altermanus írta: 2023.08.17. 08:48 OFF: a rádió1-en, ha azt érted összehangolásnak, hogy a szép tiszta reggelen az ország viharmentes, megakad a stream Zalaegerszegen 2 percre, és utána onnan folytatja, balázs a dumát, ahonnan abbahagyta, akkor az szép összehangolás
ON: Egyébként ha ebből a szemszögből nézzük az a pár mp-es késés igazán hanyagolható

Nem tudom autóban hallgattad-e az R1-et akkor, amikor az FM frekvenciák nem még voltak összehangolva. Hidd el nem elhanyagolható, hogy egy zeneszám alatt 7-8-szor ugrál a váltás miatt, azonnali elkapcsolási faktor. A hírekről, megszólalásokról nem is beszélve.
Nem, nem hallgattam, de a YouTube adás R1-nél 2 percet legalább előbbre van mint az egerszegi FM adás.
Slágert nem tudtam megnézni míg Csabrendeken voltam :(
 #200283  Szerző: RadioFan
 
altermanus írta: 2023.08.17. 08:48 OFF: a rádió1-en, ha azt érted összehangolásnak, hogy a szép tiszta reggelen az ország viharmentes, megakad a stream Zalaegerszegen 2 percre, és utána onnan folytatja, balázs a dumát, ahonnan abbahagyta, akkor az szép összehangolás
ON: Egyébként ha ebből a szemszögből nézzük az a pár mp-es késés igazán hanyagolható

Nem tudom autóban hallgattad-e az R1-et akkor, amikor az FM frekvenciák nem még voltak összehangolva. Hidd el nem elhanyagolható, hogy egy zeneszám alatt 7-8-szor ugrál a váltás miatt, azonnali elkapcsolási faktor. A hírekről, megszólalásokról nem is beszélve.
 #200263  Szerző: altermanus
 
OFF: a rádió1-en, ha azt érted összehangolásnak, hogy a szép tiszta reggelen az ország viharmentes, megakad a stream Zalaegerszegen 2 percre, és utána onnan folytatja, balázs a dumát, ahonnan abbahagyta, akkor az szép összehangolás
ON: Egyébként ha ebből a szemszögből nézzük az a pár mp-es késés igazán hanyagolható
 #200208  Szerző: RadioFan
 
Ti láttok arra esélyt, hogy a 95.8 és a 103.1 össze lesz hangolva, és nem 5-10 mp csúszással fog menni? Székesfehérvár környékén baromi idegesítő, kicsit Rádió 1-es utóérzetem van, csak ők már megoldották pár éve.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 101