RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #184776  Szerző: hori
 
Kovi02 írta: 2019.08.25. 18:10
shadoe írta: 2019.08.25. 17:29 Elsütötték egyszer-kétszer a nappali sávban Nicky Romero-tól a Love you forevert. Marha jó szám, nálam az a kategória, mint magyarban Pádár Alexandra "Menj tovább". A Petőfitől várhatjuk, hogy ilyet lead, Nicky Romero újdonsága meg teljesen passzolna egy normális Rádió 1 (tehát nem a jelenlegi) arculatához. Erre nem futtatják be, hanem még le is veszik a playlistről. Megint fordítva tetszik ülni a lovon, kedves Rádió 1 zenefelelős!
A Nicky Romero féle Love You Forever azért mehetett le,mert StadiumX is közreműködik,tehát lényegében magyar zene.
Az NMHH szerint sajnos nem az...
Csak ha 100%-ban magyar nyelven előadott a zenei mű.
 #184769  Szerző: Kovi02
 
shadoe írta: 2019.08.25. 17:29 Elsütötték egyszer-kétszer a nappali sávban Nicky Romero-tól a Love you forevert. Marha jó szám, nálam az a kategória, mint magyarban Pádár Alexandra "Menj tovább". A Petőfitől várhatjuk, hogy ilyet lead, Nicky Romero újdonsága meg teljesen passzolna egy normális Rádió 1 (tehát nem a jelenlegi) arculatához. Erre nem futtatják be, hanem még le is veszik a playlistről. Megint fordítva tetszik ülni a lovon, kedves Rádió 1 zenefelelős!
A Nicky Romero féle Love You Forever azért mehetett le,mert StadiumX is közreműködik,tehát lényegében magyar zene.
 #184767  Szerző: shadoe
 
Elsütötték egyszer-kétszer a nappali sávban Nicky Romero-tól a Love you forevert. Marha jó szám, nálam az a kategória, mint magyarban Pádár Alexandra "Menj tovább". A Petőfitől várhatjuk, hogy ilyet lead, Nicky Romero újdonsága meg teljesen passzolna egy normális Rádió 1 (tehát nem a jelenlegi) arculatához. Erre nem futtatják be, hanem még le is veszik a playlistről. Megint fordítva tetszik ülni a lovon, kedves Rádió 1 zenefelelős!
 #184765  Szerző: Rickykeee23
 
zenefalo írta: 2019.08.24. 16:58
Adam írta: 2019.08.24. 16:09 Körvonalazódik a dolog , Cooky Valószínű hétvégén fog maradni 17-20:00–ig, de a Cooky mix biztosan, mert A mai nap szabadságáról küldte be a mixet.
Nem hiszem, akkor úgy mondták volna, hogy Cooky hétvégén lenne hallható, ehelyett mindennap beharangozzák, hogy Cooky jól megérdemelt szabadságát tölti. Szerintem, ez csak egy átmeneti állapot, amíg működik a rádió, Cooky el nem megy onnan. :x
F*szért kell sejtelmeskedni.. Miért nem lehet kiadni hivatalosan, hogy ki mikor fog zenélni/műsortvezetni? Helyi rádióknál nincs ilyen gyerekeskedés.. Ez meg egy 'országos'... Vicc.
 #184749  Szerző: zenefalo
 
Adam írta: 2019.08.24. 16:09 Körvonalazódik a dolog , Cooky Valószínű hétvégén fog maradni 17-20:00–ig, de a Cooky mix biztosan, mert A mai nap szabadságáról küldte be a mixet.
Nem hiszem, akkor úgy mondták volna, hogy Cooky hétvégén lenne hallható, ehelyett mindennap beharangozzák, hogy Cooky jól megérdemelt szabadságát tölti. Szerintem, ez csak egy átmeneti állapot, amíg működik a rádió, Cooky el nem megy onnan. :x
 #184748  Szerző: Adam
 
Körvonalazódik a dolog , Cooky Valószínű hétvégén fog maradni 17-20:00–ig, de a Cooky mix biztosan, mert A mai nap szabadságáról küldte be a mixet.
 #184744  Szerző: shadoe
 
Dani írta: 2019.08.24. 12:07 Én azt nem értem leginkább, hogy a MusicFM megszűnése által keletkezett űr mostanáig sincs betöltve, pedig rengeteg internetes fórumon hiányolják az ilyen jellegű rádiót. Nem a Rádió1-nek kellene ezt betöltenie, hanem egy új rádiónak kellene indulnia, a Rádió1 sose lesz olyan, mint a MusicFM volt. Semmi hajlandóságot nem mutat a Rádió1 vezetősége a változtatásra.
Veled teljesen egyetértve egészíteném ki azzal, hogy fordított esetben, ha az R1 szűnt volna meg, mérget vennék rá, hogy már nem lenne mind a mai napig aktív facebookos oldaluk, ahová még jó fél év után is tömegesen írják a rajongók be, mennyire hiányzik ez az adó. Amikor pedig hasonló észrevételeket teszünk a R1-re, mint te (és szerintem jogosan), időnként megkapjuk a magunkét, hogy szánt szándékkal fikázzuk ezt a rádiót. Pedig szerintem csak be kellene látni, attól, hogy a Blah Blah Blah-t ordíttatjuk fél éve, még nem leszünk szerethető, fiataloknak és akár másoknak is szóló igényes, változatos mainstream poprádió.
 #184738  Szerző: Dani
 
Én azt nem értem leginkább, hogy a MusicFM megszűnése által keletkezett űr mostanáig sincs betöltve, pedig rengeteg internetes fórumon hiányolják az ilyen jellegű rádiót. Nem a Rádió1-nek kellene ezt betöltenie, hanem egy új rádiónak kellene indulnia, a Rádió1 sose lesz olyan, mint a MusicFM volt. Semmi hajlandóságot nem mutat a Rádió1 vezetősége a változtatásra.
 #184737  Szerző: ksimiglai
 
Mióta meghalt Andy,egyetlen oligarchának se kell :(
  • 1
  • 403
  • 404
  • 405
  • 406
  • 407
  • 988