RADIOSITE Fórum

  • Rádió 1

 #151504  Szerző: csadam
 
Pasa írta:
admin írta:Ügyvédekkel a Klubrádió is tudott nyerni. Kétszer is.
Így van ez kishazánkban. Nem a törvényt kell ismerni, sőt be sem kell tartani, csak a legjobb ügyvédeket kell megfizetni. :x
Ott voltál? Láttad?
 #151496  Szerző: Glenn
 
admin írta:Ügyvédekkel a Klubrádió is tudott nyerni. Kétszer is.
Így van ez kishazánkban. Nem a törvényt kell ismerni, sőt be sem kell tartani, csak a legjobb ügyvédeket kell megfizetni. :x
 #151481  Szerző: markfelt
 
molnarb írta:
admin írta:Ismétlem magam: "tart a tender"
Aminek az eredményét már egy éve mindenki tudja... :(
Ügyvédekkel a Klubrádió is tudott nyerni. Kétszer is.
 #151476  Szerző: molnarb
 
admin írta:Ismétlem magam: "tart a tender"
Aminek az eredményét már egy éve mindenki tudja... :(
 #151428  Szerző: Gr3g0ry
 
És mikor szólal meg(szerintem a Szent István miatt felesleges megkérdeznem, de azért érdekel)?
 #151419  Szerző: Glenn
 
admin írta:Ez már médiapolitikai kérdés,
Pontosan. Meg kéne teremteni a lehetőségét (a törvény módosításával, kötelezettségek enyhítésével), hogy kisebb településeken is megéljenek a helyi médiumok (mint 10-15 éve).
 #151417  Szerző: markfelt
 
Ez már médiapolitikai kérdés, de nekem úgy tűnik, hogy az agglomerációs helyi csatornák kis kivétellel életképtelenek, így nem ártana, ha a fővárosi rádiók szólnának Pest megye nagy részén.
 #151416  Szerző: Glenn
 
Ez egy budapesti frekvencia, Érden (pláne Heves megyében) nem kell szólnia.
A felsorolt telephelyek közül a száva-torony lenne a legjobb szerintem, de a SOTE sem rossz, mert onnan "belátni" a budai völgyekbe is.
 #151411  Szerző: mlaszlo
 
admin írta:
zenefalo írta:
admin írta:A frekvencia műszakilag nem a legjobb, alapesetben a Bp.-Marriottról kéne sugározni, tudtommal még a Hármashatárhegy jöhet szóba, valamint a Nagyvárad tér és a Száva utca. Valószínű, hogy egyik sem fog olyan vételkörzetet biztosítani, mint anno a Citadella a Roxy-nak (oda már nem lehet távközlési eszközt telepíteni).
Akkor itt keleten elfojtja a Gong 96,5-ről,nagyon jól szokott terjedni,csak szelektív tunerrel lesz fogható. :cry:
Sok esetben még Érden is necces lehet.
Érden a Gong inkább a 97.2-őn jön, a 96.5 csak a város néhány pontján.
  • 1
  • 984
  • 985
  • 986
  • 987
  • 988