RADIOSITE Fórum

  • radiocafé 98.0

 #199231  Szerző: Jozsfm964
 
noartist írta: 2023.05.17. 09:29 Mai napig nem sikerült egy stabil, jól működő online playert csinálni. Állandóan leáll, megakad, egyszerűen borzalom a café és a millás oldalán is. Nem hiszem el, hogy ne lehetne megoldani végre.
Én akárhányszor használtam eddig, mindig ment... :o
 #199206  Szerző: noartist
 
Mai napig nem sikerült egy stabil, jól működő online playert csinálni. Állandóan leáll, megakad, egyszerűen borzalom a café és a millás oldalán is. Nem hiszem el, hogy ne lehetne megoldani végre.
 #198579  Szerző: Marcii
 
Kár, hogy nincs mögötte nagy tőke, megvehetnék a gyengélkedő Mannát és akkor még vételkörzete is lenne dögivel. :yes: :D
 #198576  Szerző: noartist
 
Hát ilyen komolyan nincs, a DM – Personal Jesus sem a rommá vágott változatban, hanem az eredetiben megy, a végén a legjobb részt is meghagyva. Ezek a srácok tényleg tudnak rádiózni. :blush:
 #198438  Szerző: Glenn
 
Zsolt írta: 2023.02.22. 23:18Kicsit pronyó dolog nekem, hogy még a Millásreggelit sem voltak képesek felrakni 2 hónap alatt.
Akár fel is rakhatták volna, de a műsornak saját weboldala van, ahol fent van az összes adás. :yes:
 #198436  Szerző: Zsolt
 
Erősen érződik a "nagy elődhöz" képest, hogy hol vannak ennek a történetnek az anyagi határai, de hát a mai rádiós piac is nagyon más mint akkor. Ennek ellenére vannak elég jó húzásaik amik számomra egyre érdekesebbé teszik: alakul a zenei szerkesztés, van reggeli húzóműsor, pár (?) hete már saját hírolvasó van délelőtt, meg úgy en bloc a műsoraik átlagos színvonala az erőforrásokhoz mérten egész jók, jól vannak szerkesztve, egész jók a témák/vendégek stb...

Két dolog azért van amivel nem vagyok kibékülve:
-A délutáni drive time-al (legalább) hosszú távon kezdeni kéne valamit. Most du. 4 és 6 között vetésforgó van: minden nap más műsor, más tematika, jellemzően nagy szövegaránnyal. Kicsit szürreális nekem a csúcsidőben sugárzott 2 órás vitorlás magazin, meg a 629. portébeszélgetés valami dögunalmas coachcsal/HR-sel/jógaoktatóval. (A hétfői környezetvédős/jövőkutatós műsor viszont fasza!).
A régi cafén azért arra nagyon figyeltek, hogy munkaidőben és csúcsidőben inkább a zenei profilt erősítsék és a hardcore stúdióbeszélgetéseket inkább csúcsidőn kívülre száműzzék. Általánosságban sajnos itt is hasonló az érzet, mint a közösségibb jelegű rádiókon, ahol az alapján épül fel a műsortábla, hogy "mikor ér rá a műsorvezető". Az alkalmai hallgató számára emiatt (a délelőtti műsorsávot leszámítva) teljesen kiismerhetetlen, hogy mikor-mi megy ezen az adón.
-Nagyon igénytelen, hogy a honlaphoz kb. az indulás óta hozzá sem nyúltak. Egyrészt nagyjából semmit nem lehet megtudni, hogy mi folyik ezen a rádión. A legtöbb oldal üres, van egy összehányt wordpress oldal a műsoraikról, teljesen össze-vissza, sem nem időpont, sem nem ABC rendezve, mindenféle interaktivitás, visszahallgatási lehetőség nélkül (keresd meg valahol a spotifyon vagy a facebookon, ha nagyon érdekel, paraszt). De igazából mindegy is, mert egy rakás műsor nincs is fent vagy az időpontja már rég nem aktuális. Kicsit pronyó dolog nekem, hogy még a Millásreggelit sem voltak képesek felrakni 2 hónap alatt. 2023-ban sokkal erősebb vízióval kéne rendelkezni egy talk rádiónak hogyan hogyan kell jelen lenni az online térben.
 #198365  Szerző: zenefalo
 
noartist írta: 2023.02.16. 12:05 Pár nap után már megy is az új Depeche-szám, nagy pacsi érte. :party: Így kell ezt csinálni, üde színfolt az éterben ez a rádió.
Petőfi is rotációba tette 02.13 óta
 #198363  Szerző: noartist
 
Pár nap után már megy is az új Depeche-szám, nagy pacsi érte. :party: Így kell ezt csinálni, üde színfolt az éterben ez a rádió.
 #198225  Szerző: mihalylovics
 
Glenn írta: 2023.02.06. 20:17
mihalylovics írta: 2023.02.05. 23:11RDS-be is így megy ki...
RDS-ben mindig más van, de sosem a dalok adatai. Sokáig azt írta ki, hogy podcast. :shock:
való igaz, szöveges tartalomnál mindig a műsor címe jelenik meg, zenénél már nagyjából helyreállt a dalcímkiírás. az is igaz, hogy az RDS pilot-jel valószínűleg elég gyenge, nekem is csak 1 készüléken működik rendesen (kocsiban sem!)
 #198223  Szerző: Glenn
 
mihalylovics írta: 2023.02.05. 23:11RDS-be is így megy ki...
RDS-ben mindig más van, de sosem a dalok adatai. Sokáig azt írta ki, hogy podcast. :shock:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12