RADIOSITE Fórum

  • Magyar Katolikus Rádió

 #163379  Szerző: Gyurii
 
kukac írta:
Gyurii írta:http://www.katolikusradio.hu/veteli-lehetosegek

Felkerült a térképre Orosháza. Írhatnának egy levelet a DIGI FM-re, hogy a resitai adó szétveri a vételkörzetet.. :twisted:
fölösleges, úgyse fog történni semmi, a románoknál nincs kötelező mpx-limit és a löketet is elég lazán kezelik.
Ez szomorú, sugárzik mint Csernobil, közben még a domborzat is megsegíti. Nálunk meg 30km-re a pusztában nem tud normálisan elszólni egy átlag adó. :sealed:
 #163375  Szerző: kukac
 
Gyurii írta:http://www.katolikusradio.hu/veteli-lehetosegek

Felkerült a térképre Orosháza. Írhatnának egy levelet a DIGI FM-re, hogy a resitai adó szétveri a vételkörzetet.. :twisted:
fölösleges, úgyse fog történni semmi, a románoknál nincs kötelező mpx-limit és a löketet is elég lazán kezelik.
 #160300  Szerző: Gyurii
 
Tegnap este ráhangoltam, hát néhol szétverte a DIGI FM, de nem jött le az RDS... :blush:
 #160262  Szerző: djlacee
 
Akkor ami nálunk van, az szerintem még az ex Corvinus Rádió PI kódja. Pedig így nem tud átváltani Szombathelyre, amivel összeér a vételkörzet, és a műsor is egyezik (már)
 #160261  Szerző: joe
 
Az tény, elég kis jelszintnél is lejön az RDS. Közben ránéztem a debreceni adóra, az B0AA-t ad.
 #160260  Szerző: Kovi02
 
joe írta:
djlacee írta:És mi a PI kód? Mert nálunk itt Sopronban B08F. Mondjuk itt sztereó pilotjel is van, csak le van húzva minimumra
PI: B8AA PS:KATRADIO
Ez nem valami helyi PI kód? A kőrösi és a pesti jön nálam RDS-sel,azok B0AA-val mennek. Az RDS amúgy nincs túllökve?(91,7-en nagyon túl van)
 #160253  Szerző: joe
 
djlacee írta:És mi a PI kód? Mert nálunk itt Sopronban B08F. Mondjuk itt sztereó pilotjel is van, csak le van húzva minimumra
PI: B8AA PS:KATRADIO
 #160247  Szerző: markfelt
 
Gyurii írta:Nem ertem mi ebben a buli. Ha tenyleg tele lenne a sav még ertenem, de allitom itt a leguresebb az FM sav... :S
A város méretéhez arányítva ott van a legtöbb kereskedelmi, zenei adó.
 #160240  Szerző: Gyurii
 
Nem ertem mi ebben a buli. Ha tenyleg tele lenne a sav még ertenem, de allitom itt a leguresebb az FM sav... :S
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 72