RADIOSITE Fórum

  • Mária Rádió

 #175270  Szerző: Glenn
 
A péceli 91,7 hetek óta nem sugároz. Hála az égnek... :D
 #171382  Szerző: djlacee
 
Elindult, ez is mono, viszont nem egyezik a központi műsorral.

PS: MARIA_R.
PTY: Religion
PI: B6CC
RT: MARIA RADIO SZOMBATHELY
 #171258  Szerző: djlacee
 
ON AIR a 88.4, egyelőre kissé brummos csendet sugároz. Az előzetes terveknek megfelelően október 8-án indul a műsor
 #170999  Szerző: djlacee
 
Marcii írta:Kár ezért a frekiért..
Ez azért relatív, mert a 110km-re lévő Maribor-Pohorjéről 30kW-al ad a RTVSLO 1 a 88.5-ön
 #170994  Szerző: Marcii
 
djlacee írta:
"Szeretettel várunk Mindenkit az október 7-én, szombaton este 18 órakor kezdődő püspöki szentmisére. Ezzel a szentmisével indul a Mária Rádió Savaria evangelizációs útjára. Gyertek várunk Bennetek!"
https://www.facebook.com/maria.radio.szombathely
Kár ezért a frekiért..
 #170984  Szerző: djlacee
 
"Szeretettel várunk Mindenkit az október 7-én, szombaton este 18 órakor kezdődő püspöki szentmisére. Ezzel a szentmisével indul a Mária Rádió Savaria evangelizációs útjára. Gyertek várunk Bennetek!"
https://www.facebook.com/maria.radio.szombathely
 #170730  Szerző: Gr3g0ry
 
djlacee írta:Ma pont hallottam, hogy pénzt gyűjtenek 5db adóberendezésre, mert az annak idején használtan vett cucc egyrészt már elöregedett, másrészt már azok helyett is tartalékadó megy. Sárvár, Celldömölk, Pápa, Ajka, Mór adótelephelyekre kellene új adóberendezés, aminek költsége a szpotjuk szerint másfél millió forint plusz áfa lenne EGYENKÉNT
Lenne egy megjegyzésem,de inkább megőrzőm a méltóságomat. :sealed:
 #170578  Szerző: dkemeny77
 
djlacee írta:Ma pont hallottam, hogy pénzt gyűjtenek 5db adóberendezésre, mert az annak idején használtan vett cucc egyrészt már elöregedett, másrészt már azok helyett is tartalékadó megy. Sárvár, Celldömölk, Pápa, Ajka, Mór adótelephelyekre kellene új adóberendezés, aminek költsége a szpotjuk szerint másfél millió forint plusz áfa lenne EGYENKÉNT
:gülü: :gülü:
 #170518  Szerző: Marcii
 
djlacee írta:Ma pont hallottam, hogy pénzt gyűjtenek 5db adóberendezésre, mert az annak idején használtan vett cucc egyrészt már elöregedett, másrészt már azok helyett is tartalékadó megy. Sárvár, Celldömölk, Pápa, Ajka, Mór adótelephelyekre kellene új adóberendezés, aminek költsége a szpotjuk szerint másfél millió forint plusz áfa lenne EGYENKÉNT
Összedobjuk nekik? :hehe:
 #170494  Szerző: djlacee
 
Ma pont hallottam, hogy pénzt gyűjtenek 5db adóberendezésre, mert az annak idején használtan vett cucc egyrészt már elöregedett, másrészt már azok helyett is tartalékadó megy. Sárvár, Celldömölk, Pápa, Ajka, Mór adótelephelyekre kellene új adóberendezés, aminek költsége a szpotjuk szerint másfél millió forint plusz áfa lenne EGYENKÉNT
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 61