RADIOSITE Fórum

  • Mária Rádió

 #76850  Szerző: best
 
És amikor fél óráig tolták a rózsafüzér-imát élőben, és még a templom harangja is belehallatszott fél perces késéssel? :)
 #76803  Szerző: Andrew5
 
LuciFerko írta:Akkor helyi műsornak kéne menni a veszprémi frekin? :shock:

Egy kis technikai és egyébb trükkel simán megoldható hogy ugyan az és mégis más... Jah és még szabályos is :-)
 #76802  Szerző: TG
 
FLaci81 írta:Múltkor erre a a rádióra kapcsoltam véletlenül amikor is útközben haladtam autóval A-ból B-be, már nem tudom akkor merre jártam és melyik frekin, de amikor meghallottam az üdvözlégy máriát-t hát azt hittem lefordulok az útról...
Nem semmi de komolyan.

Jó én nem vagyok vallásos ember, nekem ezért is abszurd ez a rádió.
Legyen vallásos rádió, de ahol imádkoznak adásban az már nekem is sok...
 #76801  Szerző: FLaci81
 
Múltkor erre a a rádióra kapcsoltam véletlenül amikor is útközben haladtam autóval A-ból B-be, már nem tudom akkor merre jártam és melyik frekin, de amikor meghallottam az üdvözlégy máriát-t hát azt hittem lefordulok az útról...
Nem semmi de komolyan.

Jó én nem vagyok vallásos ember, nekem ezért is abszurd ez a rádió.
 #76797  Szerző: LuciFerko
 
Akkor helyi műsornak kéne menni a veszprémi frekin? :shock:
 #76796  Szerző: TG
 
Moderálva!

Barbatrükk :D
 #76794  Szerző: Zoey
 
admin írta:Szinte az egyik új frekvencián sem engedélyezte a Médiatanács a hálózatba-kapcsolódást.
Mert akkor nem teljesítik a vállalt dolgokat, tehát gondolom a helyi műsort.
Ezt így akkor hogyan oldják meg?
 #76790  Szerző: markfelt
 
Szinte az egyik új frekvencián sem engedélyezte a Médiatanács a hálózatba-kapcsolódást.
 #74428  Szerző: lali87
 
Ezt a 440kW-nyi tömény semmit is fizetjük nem???
És persze a 3 FULLHD országos frekvenciát is a 3 FULLSD köztévének....na azt is ki tudjuk fizetni, pedig k.....drága.
  • 1
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 61