RADIOSITE Fórum

  • Mária Rádió

 #76802  Szerző: TG
 
FLaci81 írta:Múltkor erre a a rádióra kapcsoltam véletlenül amikor is útközben haladtam autóval A-ból B-be, már nem tudom akkor merre jártam és melyik frekin, de amikor meghallottam az üdvözlégy máriát-t hát azt hittem lefordulok az útról...
Nem semmi de komolyan.

Jó én nem vagyok vallásos ember, nekem ezért is abszurd ez a rádió.
Legyen vallásos rádió, de ahol imádkoznak adásban az már nekem is sok...
 #76801  Szerző: FLaci81
 
Múltkor erre a a rádióra kapcsoltam véletlenül amikor is útközben haladtam autóval A-ból B-be, már nem tudom akkor merre jártam és melyik frekin, de amikor meghallottam az üdvözlégy máriát-t hát azt hittem lefordulok az útról...
Nem semmi de komolyan.

Jó én nem vagyok vallásos ember, nekem ezért is abszurd ez a rádió.
 #76797  Szerző: LuciFerko
 
Akkor helyi műsornak kéne menni a veszprémi frekin? :shock:
 #76796  Szerző: TG
 
Moderálva!

Barbatrükk :D
 #76794  Szerző: Zoey
 
admin írta:Szinte az egyik új frekvencián sem engedélyezte a Médiatanács a hálózatba-kapcsolódást.
Mert akkor nem teljesítik a vállalt dolgokat, tehát gondolom a helyi műsort.
Ezt így akkor hogyan oldják meg?
 #76790  Szerző: markfelt
 
Szinte az egyik új frekvencián sem engedélyezte a Médiatanács a hálózatba-kapcsolódást.
 #74428  Szerző: lali87
 
Ezt a 440kW-nyi tömény semmit is fizetjük nem???
És persze a 3 FULLHD országos frekvenciát is a 3 FULLSD köztévének....na azt is ki tudjuk fizetni, pedig k.....drága.
 #74425  Szerző: markfelt
 
És fizetitek nekik?
 #74420  Szerző: FLaci81
 
djlacee írta:Felőlem legyen EGY ORSZÁGOS vallási rádió, ami minden egyházközösség igényét kiszolgálja, de ne legyen minden egyháznak meg gyülekezetnek külön rádiója, és mindezt olyan frekvenciákon, amin értékes helyi, vagy hálózatos zenei kereskedelmi program is mehetne.
Ebben még én is egyetértek, középhullámra velük, csak beszédhez amúgy is elég a mono adás, középhullámon meg jobban is nyomulhatnának célzok itt az 540 KHz-es Solt-i Kossuth adóra.
  • 1
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 61