RADIOSITE Fórum

  • Gong Rádió

 #77395  Szerző: Nightman
 
96.5-ön,de minden frekire igaz,mert bejátszógép lesz a ludas.. Már hallgatók is észrevették,s így a gongban is.. Mst mondták be.. Egy hét után.. Gratula.. Azért meg külön dícséret jár,hogy a hallgatók veszik észre hamarabb és ők szólnak..
 #77392  Szerző: mlaszlo
 
Nightman írta:Ez a nemtörődömség netovábbja a gongnál! Az esti-éjjeli zenék,tehát az egész adás úgy szól,mintha a bejátszógépet nem indították vna újra már vagy egy éve,és meg van fáradva.. Minden félpercben akadoznak a zenék.. Elhallgatnak pár másodpercre.. Tudom,előfordul.. De hetek óta? Áh.. A hangminőség meg már több mint egy éve kritikán aluli..
Melyik adót hallgatod? A 97.2-őn nem hallok ilyen problémát. Néha leszokott állni (általában vasárnaponként), de mostanában ilyen se volt.
 #77387  Szerző: Nightman
 
Ez a nemtörődömség netovábbja a gongnál! Az esti-éjjeli zenék,tehát az egész adás úgy szól,mintha a bejátszógépet nem indították vna újra már vagy egy éve,és meg van fáradva.. Minden félpercben akadoznak a zenék.. Elhallgatnak pár másodpercre.. Tudom,előfordul.. De hetek óta? Áh.. A hangminőség meg már több mint egy éve kritikán aluli..
 #76678  Szerző: mlaszlo
 
Szd96 írta:A 97.2 nem megy, de helyette jön a Devín :hehe:
Az utóbbi időben elég sokszor leáll, főleg vasárnap délelőttönként.
 #76676  Szerző: Szd96
 
A 97.2 nem megy, de helyette jön a Devín :hehe:
 #76433  Szerző: jimmer
 
A kép a Roxy búcsúműsorából - ustream - és közben alatta egy mindenholGonG hirdetés :)

Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
 #75573  Szerző: Rádiós
 
Jah és a következő az lesz, hogy megfenyegetik az embereket hogy hallgassák mert egy levágott lófejet találnak az ágyukban. Nagy varázsló az a tulajdonos, de legalább jobb rádiót csinálna ne ilyen.. na inkább nem bántok meg senkit. Szakmailag felejtős.
 #75520  Szerző: Nightman
 
Előszöris,a Gongot én nem tartom helyi rádiónak,lévén helyi dolgokat csak akkor vállalnak fel,ha abból bármilyen formában bevételük lesz.. Màsodszor,senki ne lepődjön meg azon ha senki nem -mer- pályázni a gong frekijeire.. Tudható ki vagyok,így maradjunk annyiban hogy nem merem leírni.. :) A klub sztem a budapesti frekit elveszti,de vigaszul nyernek vidéken,szóval minden marad a régiben..
 #75404  Szerző: Mipi
 
Nálam a Klub volt a nyerő. Téli estéken másfél órán keresztül várni az esti fél 6 os buszt mikor mentem haza csütörtökön a koliból jó volt hallgatni a beszélgetős műsorokat meg a híreket.
 #75377  Szerző: benjamin
 
jimmer írta:vagy időközben hamarabbi időpontra tették a beadási határidőt?! :sealed:
de akkor úgy látszik marad továbbra is az a nagy pocsolya - állóvíz, ami van :gülü: :cry:
Jobb mintha itt sem lenne helyirádió.
  • 1
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 51