RADIOSITE Fórum

  • Európa Rádió

 #172120  Szerző: Kovi02
 
"Kereskedelmi lesz a szegedi Európa Rádió

A tanács hozzájárult ahhoz is, hogy a szegedi 87.9 MHz-en működő Európa Rádió november 6-tól megszüntesse hálózatba kapcsolódását a Debrecen 94.4 MHz-en sugárzó Európa Rádióval, és közösségi helyett kereskedelmi jelleggel folytassa működését."

Itt meg mi történik? -egy új helyi kereskedelmi adónak örülnék,de valahogy azt ér1zem,hogy nem az a tervük a frekivel-
 #151852  Szerző: Glenn
 
Kovi02 írta:Más,határon túli magyar nyelvű adó ott nem jött,pld: Panda,vagy a Fox?
De igen, én magyarországiakra értettem. Hogy világos legyen, a 87,9-nek dícséret volt, hogy ott venni tudtam, az összes többinek (főleg az országosaknak) meg szégyen, hogy nyomuk sem volt.
 #151842  Szerző: Gr3g0ry
 
mihalylovics írta:tudjátok mit, szerintem mind a négy egy nagy kalap sz... :D
:troll: :lol:
 #151838  Szerző: Kovi02
 
Pasa írta:
mihalylovics írta:tudjátok mit, szerintem mind a négy egy nagy kalap sz... :D
Na de nem is neked szól. A célközönsége szerint meg a Music FM-et kéne lekapcsoltatni.
Szerintem kell vallási rádió,de ilyen mennyiségben,az Európa meg szerintem még elfogadhatóbb műsorokat is kínál.
Kovi02 írta:A 87,9 itt is jön "szarkínaikonyharádióval" (is)
Pasa írta:Ez volt az egyetlen magyar adó, amit Adán venni tudtam. Ez egyben dicséret és szégyen is... :shock:
Más,határon túli magyar nyelvű adó ott nem jött,pld: Panda,vagy a Fox?
 #151834  Szerző: Glenn
 
mihalylovics írta:tudjátok mit, szerintem mind a négy egy nagy kalap sz... :D
Na de nem is neked szól. A célközönsége szerint meg a Music FM-et kéne lekapcsoltatni.
Kovi02 írta:A 87,9 itt is jön "szarkínaikonyharádióval" (is)
Ez volt az egyetlen magyar adó, amit Adán venni tudtam. Ez egyben dicséret és szégyen is... :shock:
 #151833  Szerző: mihalylovics
 
Gr3g0ry írta:
Kovi02 írta:
Gr3g0ry írta:87.9 Szegedről elég jól jön(~100km)(sztereó jelet is kap),baszus egészen elviselhető rádiónak tűnik(a Máriskáról meg a Szent István-ról inkább nem nyilatkozom mindig a rózsafűzérre sikerült kapcsolnom). :shock:
A 87,9 itt is jön "szarkínaikonyharádióval" (is),amúgy ez még mindig elviselhetőbb,mint az MKR,Szent István,Mária trió. (múltkor hallottam rajta egy jó "retro" zenét,máshol se hallottam egyszer se. :) )
Azért a MKR is tud jó lenni. :roll:
tudjátok mit, szerintem mind a négy egy nagy kalap sz... :D
 #151828  Szerző: Gr3g0ry
 
Kovi02 írta:
Gr3g0ry írta:87.9 Szegedről elég jól jön(~100km)(sztereó jelet is kap),baszus egészen elviselhető rádiónak tűnik(a Máriskáról meg a Szent István-ról inkább nem nyilatkozom mindig a rózsafűzérre sikerült kapcsolnom). :shock:
A 87,9 itt is jön "szarkínaikonyharádióval" (is),amúgy ez még mindig elviselhetőbb,mint az MKR,Szent István,Mária trió. (múltkor hallottam rajta egy jó "retro" zenét,máshol se hallottam egyszer se. :) )
Azért a MKR is tud jó lenni. :roll:
 #151826  Szerző: Kovi02
 
Gr3g0ry írta:87.9 Szegedről elég jól jön(~100km)(sztereó jelet is kap),baszus egészen elviselhető rádiónak tűnik(a Máriskáról meg a Szent István-ról inkább nem nyilatkozom mindig a rózsafűzérre sikerült kapcsolnom). :shock:
A 87,9 itt is jön "szarkínaikonyharádióval" (is),amúgy ez még mindig elviselhetőbb,mint az MKR,Szent István,Mária trió. (múltkor hallottam rajta egy jó "retro" zenét,máshol se hallottam egyszer se. :) )
 #151825  Szerző: Gr3g0ry
 
87.9 Szegedről elég jól jön(~100km)(sztereó jelet is kap),baszus egészen elviselhető rádiónak tűnik(a Máriskáról meg a Szent István-ról inkább nem nyilatkozom mindig a rózsafűzérre sikerült kapcsolnom). :shock:
 #132307  Szerző: Kovi02
 
Hát nekem Szegeden az Árkád tetején jött a 103,7 Petőfi RDS+ST vel....
Class FM-re kicsit várni kellett,de azt is hozta..
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 18