RADIOSITE Fórum

  • Európa Rádió

 #87012  Szerző: mimi
 
Szeged 87,9 tesztel, ha találok kábelt, próbálok streamet lőni
 #85870  Szerző: markfelt
 
Gondolom sokat fogyasztott az a 10 kiló.
 #85869  Szerző: dlevi94
 
Lejjebb vették Nyíregyen a teljesítményt, eddig az adótól 30 km-re jött tisztán RDS-el a telefonomon, most kb. Nagykálló után (Nyíregytől kb. 15 km délkeleti irány) jön be karcmentesen....
 #85657  Szerző: Szd96
 
A nyíregyházi adót lecsavarták, vagy mi a helyzet? :O lassan egy hónapja alig tudom kihalászni a mária alól. korábban szinte karcmentesen jött, legjobban a nyíregyháziak közül.
 #83841  Szerző: Jozsfm964
 
Ahogy ma mentem dolgozni egy hatalmas plakát fogadott: Győr+ Rádió FM 100.1 November 4-től! Mondom ajnye! Lehet jobban is járunk vele... bár nem tudom... Amennyit én hallgatok rádiót, nagyon nem is érdekel. Maradok az mp3 lejátszónál :)
 #83686  Szerző: puszilgatógép
 
Győrben már 100%, hogy nem indulnak el, az általuk megnyert frekvencián a város tulajdonában lévő győrplusz.hu portál rádiója fog elindulni. (Gondolom bérelik a frekit az Európától.)
 #82092  Szerző: Pihe
 
már visszajött....valóban arra céloztam ;)
 #82089  Szerző: donder
 
Pihe írta:Kb 30 perce csak csend van a 94 4 Európán... :S
... úgy néz ki kezdődik mint ami a gazdaságinál is volt..
Ha msot arra célzol hogy napokig megállás nélkül csak egészen változatos zenék mennek, akkor már megérte.. :blush: :sealed:
 #82087  Szerző: Pihe
 
Kb 30 perce csak csend van a 94 4 Európán... :S
... úgy néz ki kezdődik mint ami a gazdaságinál is volt..
 #82039  Szerző: puszilgatógép
 
Ma felhívtam őket telefonon, azt a tájékoztatást kaptam, hogy halasztási kérelmet nyújtottak be és idén úgy néz ki nem fognak elindulni az megnyert frekvenciákon.
Csak azt nem tudom, hogy akkor mi a francnak pályáztak, ha tudták, hogy nincs pénzük, így csak elvették a frekvenciákat és a lehetőséget a többi pályázó elől. Én az NMHH helyében érvényteleníteném a pályázatot...
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 18