RADIOSITE Fórum

  • Rádió Q

 #16566  Szerző: Mauro
 
Valóban ez lett volna az ok? Ha elvileg nem húz, semerre minek emlegeti a tüntetőket?

"Fiala János szereti a médiában mocskolni a tüntetőket, radikálisabbakat, és természetesen köztársaságpárti -ezeket lehettek a támadás indítékai."

http://szentkoronaradio.com/belfold/200 ... ngfelvetel
 #16565  Szerző: Mauro
 
mg írta:igen, MikySoft itt a hatszoros Vörös Csillag Érdemrenddel kitüntetett Kiváló Traktoros :lol:
a kődobáló "jobboldaliságoddal" meg nem vagy te hazafi, csak hülye
Ki mondta, hogy jobb oldali vagyok? Én középen maradok http://www.kepfeltoltes.hu/view/081105/ ... es.hu_.jpg . Nem csak azok a hazafiak, akik jobb oldaliak. Említhetnék pár nevet most.
 #16564  Szerző: mg
 
igen, MikySoft itt a hatszoros Vörös Csillag Érdemrenddel kitüntetett Kiváló Traktoros :lol:
a kődobáló "jobboldaliságoddal" meg nem vagy te hazafi, csak hülye
 #16561  Szerző: Mauro
 
Attis írta:Akkor te húzol valamerre, ami nekem abszolút nem szimpi. Ha én most megyek, és kidobom az ablakod, az oké. :oops:
Viszont a Q, amit eddig hallottam felőle, nem volt elfogult.
És ha ez a dolog a az ATV vagy a hír tv ellen ment volna, akkor se tetszene. Sajtószabadság.
Akkor csak simám vandalizmusból dobták be az ablakukat. ATV épületére már rá is lőttek amúgy.
 #16560  Szerző: Mauro
 
MikySoft írta:
Mauro írta:
Szabi írta:Akkor te nagyon fogyi suliba járhattál.
Nem sima államiba jártam.
helyesírás egy szó te értelmi fogyatékos tudatlan állat.
legalább ne írnál ilyen faszságot, hogy jó a helyesírásod.

elhitették veled? nyugi, csak nem akarták, hogy hasonlóképp idegességedben bebasszál egy stúdiót. ;)

állami suli? az intézetek szoktak állami kézben lenni, az általános iskolák önkormányzati tulajdonban vannak jórészt. köszöntem csókolom.

Jó úgy értetem, hogy államilag finanszírozott. Mert önkormányzatok elvileg kapnak állami támogatást. Aki mondja az értelmi fogyatékos. Nem mondtam, sose hogy nem egy szó a helyesírás. Van egy olyan érzése, hogy nem kedvelsz. Biztos, azért mert nem baloldalra húz a szívem.
 #16548  Szerző: Attis
 
Mauro írta:
mg írta:
Mauro írta:Nem dehogy is. Csak az ok lehet volna erre.
mert ha húzna valamerre, és bekúrnák kővel, az szerinted rendben volna?
Attól függ, hogy merre húz. ;)
Akkor te húzol valamerre, ami nekem abszolút nem szimpi. Ha én most megyek, és kidobom az ablakod, az oké. :oops:
Viszont a Q, amit eddig hallottam felőle, nem volt elfogult.
És ha ez a dolog a az ATV vagy a hír tv ellen ment volna, akkor se tetszene. Sajtószabadság.
 #16538  Szerző: rsite1
 
Mauro írta:
Szabi írta:Akkor te nagyon fogyi suliba járhattál.
Nem sima államiba jártam.
helyesírás egy szó te értelmi fogyatékos tudatlan állat.
legalább ne írnál ilyen faszságot, hogy jó a helyesírásod.

elhitették veled? nyugi, csak nem akarták, hogy hasonlóképp idegességedben bebasszál egy stúdiót. ;)

állami suli? az intézetek szoktak állami kézben lenni, az általános iskolák önkormányzati tulajdonban vannak jórészt. köszöntem csókolom.
 #16513  Szerző: Mauro
 
Szabi írta:Akkor te nagyon fogyi suliba járhattál.
Nem sima államiba jártam.
 #16512  Szerző: MrG
 
Akkor te nagyon fogyi suliba járhattál.
 #16511  Szerző: mg
 
:lol:
  • 1
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 50