RADIOSITE Fórum

  • Rádió Q

 #23335  Szerző: Galaxy
 
Sakál írta:
live írta:Azért arra kíváncsi lennék, amikor a rádió programigazgatója meg az ügyvezető mennek együtt kocsival, benyomják a rádiót, és bólogatnak, hogy IGEN, ez AZ! Életünk nagy műve! :vomit:
Mondom, hogy engedélyhez kéne kötni a rádiótulajdonlást :)
Engedélyhez van kötve: legyen elég pénzed rá. Sztem ez elég erős szűrő. :P
jó erős szűrő bazzeg, de általában pont az értelmes emberek maradnak fent a rostán... a pénzeseknek meg a pénz mellé józan észt, hallgató központú és túléléscentrikus gondolkodást nem osztottak...

az adás műszaki paramétereivel semmi gond nincs, lásd: http://monitoring.radiosite.hu
bár sokszor kell az adó fele járni, sokszor döglik a processzor, és kevesebbszer, de még mindig túl sokszor az adó... de hát ami szar az szar kérem szépen...
 #23334  Szerző: Chriss
 
live írta:Azért arra kíváncsi lennék, amikor a rádió programigazgatója meg az ügyvezető mennek együtt kocsival, benyomják a rádiót, és bólogatnak, hogy IGEN, ez AZ! Életünk nagy műve! :vomit:
Mondom, hogy engedélyhez kéne kötni a rádiótulajdonlást :)
sokan nem is veszik ám észre, amit te hibaként felsorolsz, vagy szakmailag amatőrnek titulálsz! és nem csak hallgatók, de rádiót csináló emberek sem... a legtöbbjüknek fogalmuk sincs amerikai rádiós trendekről vagy nyugat-európai irányzatokról, képtelenek 1 Shakirát vagy 1 Quincy Jones-t besorolni zeneileg, műfajilag, évjárat, korszak szerint... :o
sőt, ha ilyen témát pendítenél meg, még ki is kérné magának, hogy ő minek majmolja a nyugatot, és egyébként is, nem akar gagyi xy rádió lenni (tutira valami piacvezető hazai vagy külföldi adót említene ^^ ), az ő rádiója a saját útját járja!!! :sick:

a legtöbbjüknek még a klasszikus petőfi rádiózás él a fejében, amikor simán lekevertek zenét a kellős közepén, hatalmas szünetekkel, majd Piroska néni bemondta, hogy elhangzott.......(szünet)......................Komjáthy György kívánságműsora.......................................................(szünet)............................................az ötödik sípszó a 17.00 órát jelzi..............................(vagy valami hasonló)

véleményem: Magyarországnak a legnagyobb hibája, hogy a múltban él! meglátszik ez a médián, a politikán és a kultúrán is! persze, ne feledjük el a múltunkat, nagy öregjeinket, élő legendáinkat stb, de 2009 van és mindjárt 2010 lesz! az ország piacvezető rádiója 10 éve a 80-as évekkel sikeres, a Juventus hasonló zenei alapokkal felállt halottaiból, a Danubius valami kicsavart R1 ''tuc'' és rock keveréke, meghatározhatatlan zenei arculattal, a fiataloknak szóló bp-i (vidéki) rádiók pedig kizárólag elektro és funkhouse zenéket hajlandóak játszani, mert állítólag ez a trendi (nem értek hozzá...), mondjuk ők nem élnek a múltban, de ez édeskevés és nem ők tartják el a családot...
 #23323  Szerző: Sakál
 
live írta:Azért arra kíváncsi lennék, amikor a rádió programigazgatója meg az ügyvezető mennek együtt kocsival, benyomják a rádiót, és bólogatnak, hogy IGEN, ez AZ! Életünk nagy műve! :vomit:
Mondom, hogy engedélyhez kéne kötni a rádiótulajdonlást :)
Engedélyhez van kötve: legyen elég pénzed rá. Sztem ez elég erős szűrő. :P
 #23251  Szerző: SzD
 
LuciFerko írta:nekem kifejezetten tetszik a délutáni műsor Dunai Misivel amúgy ;)

Több olyan könnyed műsor jól jönne (szerintem) a RádióQ-ban, mint pl. a Zebra, vagy a Délutáni Elakadásjelzők. :yes:
 #23250  Szerző: LuciFerko
 
nekem kifejezetten tetszik a délutáni műsor Dunai Misivel amúgy ;)
 #23224  Szerző: live
 
Azért arra kíváncsi lennék, amikor a rádió programigazgatója meg az ügyvezető mennek együtt kocsival, benyomják a rádiót, és bólogatnak, hogy IGEN, ez AZ! Életünk nagy műve! :vomit:
Mondom, hogy engedélyhez kéne kötni a rádiótulajdonlást :)
 #23223  Szerző: live
 
A minőség hangja = Szignálok (már ha azokat amik vannak lehet annak nevezni) nélkül egymásba csúszó zenék (össze vissza), beszédhibás műsorvezetők, szerkesztők, gagyi reklámok (már a saját gyártásúakra gondolok). És a zenei koncepció? Shakira után Quincy Jones...

Segítsetek már légyszi eldönteni, hogy melyik gagyibb rádió: a Pelikán, vagy ez.
 #23181  Szerző: Pasa
 
SzD írta:Van egy erős gyanúm, miszerint ennek a rádiónak már nem sok van hátra.
99,5 Pannon Rádió... ;)
 #23173  Szerző: SzD
 
Megérzés is, és egy kicsit belső info is.
Megérzés azért, mert mostanában szinte csak konzervműsorok és/vagy zenék szólnak az élő adások helyett. Aztán elkezdett érdekelni, hogy miért is ment így le a színvonal, és egy ott dolgozó mv. ugyan konkrétan nem, de burkolt formában elmondta, hogy nem úgy tűnik, hogy sokáig bírná még a rádió.
(Amúgy ebben a topicban is sokat sejtet az utolsó három bejegyzés)


Mellesleg szerintem nem a zenékkel van a legnagyobb gond, mert végülis hallgatható. Meg ez amúgy is talk rádió.
Azzal van gond, hogy egyre gázabbak a műsorok.

Még decemberben olvastam valamelyik fórumon, hogy tönkre fog menni a RádióQ. És ezt azzal indokolták, hogy amelyik rádiónál Fiola van, az előbb-utóbb csődbe megy. Lehet, hogy van benne valami? :lol:

Érdekesnek találnám, ha ennek az egésznek az lenne az oka, hogy nincs lóvé. Mert bár kevés reklám van, de van egy pár olyan rádió, ahol alig van reklám, mégis megélnek. + valami támogatást csak kap, mint az ország egyetlen közlekedési&fogyasztóvédelmi rádiója, nem?

Lennének ötleteim, hogy hogyan lehetne megmenteni ezt a rádiót...de hát nem én vagyok a programigazgató. Viszont az tuti, hogy nem úgy lehet hallgatottságot növelni, hogy leszerződtetjük Fiolát dörmögni, mert ő egy médiasztár, + Dömsödit balfaszkodni, mert ő is az, meg az Esti Frizbiben majd promózza a rádiót a haverjánál...
 #23172  Szerző: MrG
 
Zsolt írta:én szeretem a Radio Q-t, de a nevéből Q betűt nem találom találónak.
Rádió Poo

elnézést :(
  • 1
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 50