RADIOSITE Fórum

  • Lánchíd Rádió

 #72114  Szerző: Mikee0824
 
"Meg azt sem értem, minek kellett a hír tv-n megszüntetni az esti BBC híradásokat"

Nem tudom, mennyire kárpótlás ez neked, de az InfoRádió még mindig sugározza a BBC - The World Today című műsort, igaz, éjféltől egyig... :hehe:
 #71993  Szerző: Gabeedj
 
Igen színvonaltalan az adásuk,lapzárta is meg az egész.Nyert a Fidesz és máris eresztenek,Lánchíddal együtt.Hiányoznak a megmondó emberek Perjés ,Puszér .Van stílusuk,ez tény,de szín vittek az adásokba és másrészt sok igazat is mondtak.Lánchíd terjeszkedik közbe ,de az adás minőségtartalma már esik ezzel együtt.Én mondjuk nem vagyok kíváncsi a Csintalankodó emberkére,mert az éterben is elalszik néha és ha valakinek más a véleménye már le is üvölti a fejét..Szólásszabadság???
 #71939  Szerző: Spolores
 
Gabeedj írta:Perjés szokott lenni régen a Lapzártában(hír tv) egy igazi odamondós egyéniség.Ha ilyenek nem lesznek az éterben,akkor színtelen a magyar rádiós közélet .
És szoktad mostanában nézni azt az elemezős műsort a hír tv-n? Csupa unalmas, szürke egér meg nyikhajok vannak meghívva. Nagyon lement a hír tv színvonala is, meg a Lánchídé is. Meg azt sem értem, minek kellett a hír tv-n megszüntetni az esti BBC híradásokat, és 21 óra után 22 órakor is félórás hírműsort sugározni. Ezáltal se Negyedik, se BBC Click sincs szerdánként, amit mindig szerettem nézni. Ezek sem normálisak. Na mindegy, ez már erősen off, úgyhogy sorry.
 #71932  Szerző: Gabeedj
 
Perjés szokott lenni régen a Lapzártában(hír tv) egy igazi odamondós egyéniség.Ha ilyenek nem lesznek az éterben,akkor színtelen a magyar rádiós közélet .
 #71930  Szerző: Spolores
 
Most, hogy a rádió egyik vezető arcát, Perjés Zoltánt kivágták, van esélyünk őt újra hallgatni? Imádtam a palit, kimondta, ami a száján, ez is lett a veszte. Nem tudom, mennyivel többen fogják hallgatni Dr. Boross unalmas, a Sztár FM-en már orrvérzésig játszott poros, ósdi zenéit. Ez aztán remek választás volt a Lánchíd részéről. Jön majd a B. Tóth Laci is?

Hallható lesz Perjés még valahol?
A srác olyan Béres Zoli, Fábry Sanyi, "keverék volt", fasza és radikális érvelései voltak.
 #71596  Szerző: djlacee
 
Tegnap tekergettem az autórádiót a kedvenc DX helyemen, jöttek is a győri adók, de a 88.1-en nem állt meg a seeker.
(se a 100.1-en de az már másik topik)
 #71594  Szerző: csadam
 
Győrben már elindult??
 #70875  Szerző: Dave1988
 
LuciFerko írta:pedig 100 kW, és Bécs sincs olyan messze onnan :ninja:
Pont annyira van, mint Budapest, de a pesti adók jobban jönnek itt, mind a Neo, a Class és a Juventus.
De most már nem OFFolok többet.
 #70873  Szerző: LuciFerko
 
pedig 100 kW, és Bécs sincs olyan messze onnan :ninja:
 #70872  Szerző: Dave1988
 
LuciFerko írta:a 99.9 nem jön arra?
Győrben nagyon rossz minőségben lehet fogni, a 88.2 sokkal tisztább.
  • 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 46