RADIOSITE Fórum

  • 89.5 Music Fm

 #174099  Szerző: tomee
 
Ha lenne még analógon Class, akkor valószínűleg ott szólna.
 #174098  Szerző: mihalylovics
 
robert11 írta:Clubrádióban klub lehet jobban el lehetett volna képzelni Fridit. Nem?
Ott azért gyakoribbak az ilyen beszélgetős műsorok sőt ott csak az van szinte.
Ha már "házon belül" keressük a megoldást, Lánchíd Rádió, de teljesen igazad van.
 #174097  Szerző: robert11
 
Clubrádióban klub lehet jobban el lehetett volna képzelni Fridit. Nem?
Ott azért gyakoribbak az ilyen beszélgetős műsorok sőt ott csak az van szinte.
 #174094  Szerző: benjamin
 
A Facebook oldalukon a kommentekben erősen túlhypeolják az emberek Friderikusz műsorát .Írják hogy végre megjött az értelem a rádiózásba,kb köszönjük Friderikusz hogy leszállsz közénk. :D Azért annyira nem nagy szám műsor, talk rádiókban van ilyen bőven.
 #174087  Szerző: szabogabor10
 
Elég súlyos identitászavarban szenved ez a rádió.
 #174086  Szerző: Sakál
 
szabogabor10 írta:
robert11 írta:Ez az Et Sheeran perfect remix nekem nem annyira tetszett az eredeti sokkal jobb olyan furán hangzik így remix változatban.
Viszont szerintem az eredeti nem nagyon passzol a Music arculatába. Legalábbis a régihez, amit még szerettem.
De hát valószínűleg magasról szarnak erre, mikor a Music Killers top 20ban Pinktől a Beautiful Trauma eredetiben megy.
 #174084  Szerző: szabogabor10
 
robert11 írta:Ez az Et Sheeran perfect remix nekem nem annyira tetszett az eredeti sokkal jobb olyan furán hangzik így remix változatban.
Viszont szerintem az eredeti nem nagyon passzol a Music arculatába. Legalábbis a régihez, amit még szerettem.
 #174073  Szerző: robert11
 
Ez az Et Sheeran perfect remix nekem nem annyira tetszett az eredeti sokkal jobb olyan furán hangzik így remix változatban.
 #173944  Szerző: Chucky
 
kJoe írta:Most ért véget Fridi műsora, hát mit mondhatnék, itt rendesen formabontónak számít, de elmondása szerint ő mindig is ilyet szeretett csinálni - csakhogy a hallgatottságon erősen nyomot fog hagyni, feltételezem nem felfelé ugrik meg :gülü:
Didzsibe járó hallgatóság hirtelen elgondolkodtató műsort fog hallgatni? Nem túl valószínű...
A műsor elején jól odaszólt a "ripacskodó valóvilágszereplőkből, celebekből és ifjú szinészekből lett műsorvezetőknek", de szerintem igaza van! Persze valószínűleg a tinédzserek, akik ezt a rádiót hallgatják, nem fognak egyetérteni vele.
Szóval szerintem baromi jó a műsor, csak nem feltétlen a legjobb helyen. De én támogatom!
  • 1
  • 85
  • 86
  • 87
  • 88
  • 89
  • 565