RADIOSITE Fórum

  • 89.5 Music Fm

 #98659  Szerző: Glenn
 
rmihaly76 írta:Az "Echo Penisola Kft." kifele, mifele ceg? (ismeros a nev)
Úgy emlékszem, ők csinálták a 106,3-on a Part Rádiót (mixek). Közük volt a szép emlékű Yo!-hoz is.
 #98647  Szerző: Csongii
 
Technixx írta:Sziasztok!

A segítségeteket kérném abban, hogy a délutáni roadshow szignáljában van egy zene, valami mi amore van benne, latinos deep houseos feeling. Tegnap hallottam kívánságműsorban is csak pont nem tudtam elcsípni a címet és az előadót. Találtam egy tracket a Lovesound - Mi amore-t, de szerintem nem ez a verzió pörög a musicfm-en. Köszi a segítséget előre is.

Erre gondolsz? http://www.youtube.com/watch?v=_76ASE6XTBQ
 #98641  Szerző: asimov
 
Az "Echo Penisola Kft." kifele, mifele ceg? (ismeros a nev)
 #98629  Szerző: Ivoa
 
http://hvg.hu/itthon/20120621_mediatanacs_uj_radiok

"A Fonyód 101,3 MHz és a Siófok 92,6 MHz helyi frekvenciákon pedig a jövőben az Echo Penisola Kft. Balaton FM, illetve Part FM elnevezésű műsorát hallhatják a rádióhallgatók."
Van ennek köze a Music FM-hez az "FM" elnevezéseken kívül?
Mellesleg a balatonfm.hu már foglalt. :P
 #98610  Szerző: Technixx
 
Sziasztok!

A segítségeteket kérném abban, hogy a délutáni roadshow szignáljában van egy zene, valami mi amore van benne, latinos deep houseos feeling. Tegnap hallottam kívánságműsorban is csak pont nem tudtam elcsípni a címet és az előadót. Találtam egy tracket a Lovesound - Mi amore-t, de szerintem nem ez a verzió pörög a musicfm-en. Köszi a segítséget előre is.
 #98482  Szerző: mszilárd
 
Hmm... múltkor Cooky műsorában egymás után lement az óra összes megszólalása... tegnap ebben a sávban két megszólalás ment le egymás után... most megint ugyanabban a műsorban, két megszólalás volt közvetlenül egymás után. Aztán nem is hallgatom sokat ezt a rádiót. :) Ilyen amatőr baki egyszer belefér... de hogy ennyiszer.
Még az indulás körül volt olyan, hogy az éjszakai műsorban lement 1 és 2 óra között egy 'blokk', aztán 2-3 között a következő, de 3-4 között már megint ugyanaz volt, amint a műsor elején - ugyanazok a zenék, megszólalások, minden.
 #98464  Szerző: DRoland
 
Ivoa írta:
(Ha máshogy nem, akkor átköltöztetik a 100,8-ra, vagy az azzal megegyező lefedettségű 89,5 lesz a hálózat része, és a 100,8-ra kiírnak egy másik pályázatot.)
Ha nem baj egy picit belekötnék a 100.9-en lévő Europa 2 miatt a 100,8 lefedettsége kisebb, a túl erős zavarás miatt.
 #98451  Szerző: djmarco
 
Az azért érdekes lenne ha a music fm kapná meg a neo frekijét. A slágeren szocializálodott hallgatók azért kapkodnák a fejüket :-) Pedig a rádió van olyan profi hogy simán tudna országos adó lenni. Mondjuk elég hasonló a célközönség a class fm-el.
 #98438  Szerző: mlaszlo
 
Kicsit itt is elkanyarodtunk a topic témájától, folytassuk inkább valamelyik "Egyéb" témakörhöz tartozó topicban és itt térjünk vissza a Music FM-et érintő témákhoz. Köszönöm!
 #98435  Szerző: kerek1radio
 
az r1-et akkor félre hallhattam, de a lánchíd az advenió tulajdonában van...

"Csiszár egyben cáfolta a HVG korábbi értesülését , miszerint Jeszenszky Zsolt, a szintén az Advenióhoz tartozó Lánchíd Rádió zenei igazgatója is a Class FM-hez igazol..."

http://www.emasa.hu/cikk.php?page=radio&id=6013
  • 1
  • 464
  • 465
  • 466
  • 467
  • 468
  • 565