RADIOSITE Fórum

  • 89.5 Music Fm

 #186151  Szerző: noartist
 
Indítok a neten egy Troy FM-et, csak neked, Robi. ;)
 #186149  Szerző: shadoe
 
robert11 írta: 2020.01.04. 12:45 Sziasztok! Itt is mindenkinek nagyon boldog újévet kívánok! Sajnos music fm nélkül ugyan, de bízzunk benne ha a rádió1 4 év után visszatudott térni, akkor a musicfm-el is így lesz majd. Pedig annó a rádió1nél se gondolta senki hogy újra lesz Budapesten valaki fel is hozta hogy várható e hogy újra szóljon és akkor azt írta valaki hogy megvan rá az esély, de nem valószínű nem most lesz. Vagy ha nem is tér vissz a a music, de kellene egy hasonló jellegű rádió. Olyan mint amilyen az volt Troyal együtt természetesen.
Szia, Robi, BUÉK neked, itt is. Azt hiszem, ha rajtunk múlna, a R1 helyett a Music Fm szólna országosan. :) Vigasztaló a tudat, a facebookos oldaluk még mind a mai napig létezik.
 #186147  Szerző: noartist
 
:megusta:
 #186145  Szerző: robert11
 
Sziasztok! Itt is mindenkinek nagyon boldog újévet kívánok! Sajnos music fm nélkül ugyan, de bízzunk benne ha a rádió1 4 év után visszatudott térni, akkor a musicfm-el is így lesz majd. Pedig annó a rádió1nél se gondolta senki hogy újra lesz Budapesten valaki fel is hozta hogy várható e hogy újra szóljon és akkor azt írta valaki hogy megvan rá az esély, de nem valószínű nem most lesz. Vagy ha nem is tér vissz a a music, de kellene egy hasonló jellegű rádió. Olyan mint amilyen az volt Troyal együtt természetesen.
 #186048  Szerző: robert11
 
Sziasztok! Itt is mindenkinek békés boldog karácsonyt kívánok!
 #185957  Szerző: adika4444
 
A nonstop 24-ei karácsonyi dömpinget én sem igazán csíptem, de Enya - Echoes in rain c. számát itt ismertem meg:D

De a lényeg, hogy az MFM-nek volt egy nagyon erősen emberies oldala. Persze, kereskedelmi rádió tehát profitorientált, de a karácsonyi zenék nagyon jól beleillettek abba amit amúgy csináltak. Mert a 89.5 Music FM összehoz minket, ugyebár.

Az egész rádió hiányzik, a fiatalos de még is nagyon emberies légkörével, tényleg mindig érezni lehetett, hogy emberek csinálják. Egy rádiónak sem sikerült ennek a közelébe sem érni a megszűnés óta.

A rádióba nonstop karácsonyi zene másfél napig dolgot pedig én sem preferálom, a többi napon viszont nagyon jól el volt találva az arány.

Az is hiányozni fog amúgy 25-éről és 26-áról, amikor a műsorvezetők a zenék között jópofa szövegeket mondtak...
 #185920  Szerző: robert11
 
Jó persze nem is azért mondtam én sem rádiózom olyan sokat karácsonykor csak úgy eszembe jutott hogy ilyenkor már reklámozták meg a Roadshow is járta a településeket és adományokat gyűjtött a rászorulóknak Horvát Szilárd majd Fitti is azért ezek úgy megmaradtak bennem egész jó adások voltak. Ilyen a rádió1en nem sűrűn lesz. Max lesz egy két nyereményjáték de most kéne nyakukba venni az országot Balázséknak mondjuk bár mikuláskor voltak Miskolcon az ovisoknál úgy tudom.
A Juvis karácsonyokra is emlékszem.
 #185901  Szerző: knoskamatee
 
Glenn írta: 2019.12.08. 13:21 Szomorú, hogy minden év decemberében ez itt a téma. Szomorú, hogy vannak, akiknek a karácsonyi hagyomány semmit sem jelent. Még mielőtt valaki előadná, hogy ezek a zenék nem tartoznak a karácsonyi hagyományhoz, gondolja végig, hogy a többségének sok évtizedes a zenei alapja, de az újabbak is csak új stílusba csomagolt karácsonyi dalok. Ilyenek szólnak több száz éve az ünnep előtt a különböző rendezvényeken és ilyenek szólnak a rádióban is, amióta feltalálták. Én örülök, hogy karácsonykor karácsonyi zenét is adnak a rádiók, ez hozzátartozik az ünnepre hangolódáshoz.
maximálisan egyet kell, hogy értsek veled!
karácsonykor meg jóval kevsebben hallgatnak rádiót az emberek, így nem érvágás, hogy egy-két napig csak azok pörögnek, főleg, hogy ad hozzá hangulatot is, sőt - ha már ennél topicnál vagyunk -
itt volt a legjobb válogatás karácsonyi zenék közül. a zene streaming meg mindig van, így még annyira se értem a problémát. tudom, hogy autó meg mobilnet is beleszól, de na... max három nap.

az meg megint más dolog, hogy egyesek hogyan vélekednek, erről, de megértem, hogy már október közepén az arcunkba nyomják az üzletekben a karácsonyi hangulatot, hogy decemberre semmi se maradjon belőle, de ez inenntől off.
on.
 #185870  Szerző: Glenn
 
Szomorú, hogy minden év decemberében ez itt a téma. Szomorú, hogy vannak, akiknek a karácsonyi hagyomány semmit sem jelent. Még mielőtt valaki előadná, hogy ezek a zenék nem tartoznak a karácsonyi hagyományhoz, gondolja végig, hogy a többségének sok évtizedes a zenei alapja, de az újabbak is csak új stílusba csomagolt karácsonyi dalok. Ilyenek szólnak több száz éve az ünnep előtt a különböző rendezvényeken és ilyenek szólnak a rádióban is, amióta feltalálták. Én örülök, hogy karácsonykor karácsonyi zenét is adnak a rádiók, ez hozzátartozik az ünnepre hangolódáshoz.
 #185860  Szerző: shadoe
 
A Juventusnál szokás volt, hogy 3 napig nonstop karácsonyi zenék mentek. Arra a 3 napra sose tekertem a Juventusra. Idén bárhol belezendítenek karácsonyi zenékbe, én köszönöm, de elkapcsolok.
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 565