RADIOSITE Fórum

  • 89.5 Music Fm

 #95943  Szerző: RadiosJani
 
és honlapja mikor lesz? :S
 #95912  Szerző: Csongii
 
IstvánB írta: Horváth Péter pedig music fmen van, 20 perc és hallani is fogjátok.
Na megint éjszakai műszakos lett??
Mondjuk néztem, hogy nem volt az utóbbi napokban kiírása facen, hogy kezdődik a kivi és küldjék a hallgatók az üzeneteiket. :)
 #95904  Szerző: mlaszlo
 
IstvánB írta: Hétvégén 17-18ig facebook üzenet órája van, már az én üzenetem is be lett olvasva. Illetve utána kívánság műsor van 21 óráig. Horváth Péter pedig music fmen van, 20 perc és hallani is fogjátok.
Akkor reggel meg este van bent valaki, de 10 és 17 óra között teljesen konzerv megszólalások vannak.
 #95903  Szerző: IstvánB
 
mlaszlo írta: Nekem van egy érzésem, hogy Horváth Szilárdon kívül nincs más bent hétvégén, hanem előre rögzített megszólalások vannak. Legalábbis erre utal, hogy hétvégén nincs semmi interaktivitás a hallgatókkal, ugyanis én nem hallottam, hogy valamelyik műsorvezető olvasott volna be sms vagy facebook-os hozzászólásokat.
Azt pedig nem értem Kátai Artúr minek köszön minden megszólaláskor.
Hétvégén 17-18ig facebook üzenet órája van, már az én üzenetem is be lett olvasva. Illetve utána kívánság műsor van 21 óráig. Horváth Péter pedig music fmen van, 20 perc és hallani is fogjátok.
 #95896  Szerző: veterán
 
A Roxynak kb. 2008-tol hibahatar alatti hallgatottsaga volt.

HP pedig a Music FM-en van, es pont.
 #95895  Szerző: mlaszlo
 
Ivoa írta: A Rádió 1 is sokáig a leghallgatottabb adó volt Bp-en, ennek is ez volt az oka (mármint, hogy nem volt kaliberében hasonló adó). Ez ugye a Roxy megszűnése utánra értendő.
A Roxy és a többi konkurens mellett is a fiatalok körében a leghallgatottabb volt a Rádió1.
 #95894  Szerző: mlaszlo
 
viktorio írta:Műsorvezetőkben sem bővelkedhetnek, ha Pordán Petra hétköznap reggelente is és hétvégén is dolgozik...
Nekem van egy érzésem, hogy Horváth Szilárdon kívül nincs más bent hétvégén, hanem előre rögzített megszólalások vannak. Legalábbis erre utal, hogy hétvégén nincs semmi interaktivitás a hallgatókkal, ugyanis én nem hallottam, hogy valamelyik műsorvezető olvasott volna be sms vagy facebook-os hozzászólásokat.
Azt pedig nem értem Kátai Artúr minek köszön minden megszólaláskor.
 #95885  Szerző: Ivoa
 
veterán írta:IVoa, te nem akarsz konyvet irni? Akkora valotlansagokat irsz, hogy vennek, mint a cukrot.

HP a Music Fm-en van, a Radio 1 meg a Roxy megszunese miatt lett piacvezeto? Na neeeeee :lol:

Amugy hamarosan visszater a R1 Budapestre.
Úgy látszik, Te nem olvastad el, amit írtam.

1) HP-ről nem tudom, hogy a Music FM-en van-e, azt sem, hogy a R1-ről elment-e. Egyik ezt írta az egyik fórumban, másik azt a másikban. A R1 fórumban felmerült, hogy mintha ő lett volna május 1-jén egy éjszakai Music FM-műsorban.
2) A Roxy megszűnése növelte a R1 hallgatottságát, ez biztos. Azt állítottam, hogy a CHR-torta onnantól kezdve, hogy a Roxy megszűnt, teljesen a R1 kezébe került. (azért a R1-FB oldalról kiderült az átfedés "Először a Roxy, majd a Rise FM, most meg Ti: ne.... :S " kommentek)

3) A R1 megunta a várakozást, és vett egy rádióadót Bp-en (nem lepne meg), vagy szerdán végre kijön a 95,3/96,4 eredménye?
 #95884  Szerző: csokie
 
Balatonakaliban egy szál 90 cm-es dróttal házimozin, házon belül tűrhető a vétel, emeleten és földszinten egyaránt :) 130 km Pesttől, nem is rossz. :)
 #95882  Szerző: veterán
 
IVoa, te nem akarsz konyvet irni? Akkora valotlansagokat irsz, hogy vennek, mint a cukrot.

HP a Music Fm-en van, a Radio 1 meg a Roxy megszunese miatt lett piacvezeto? Na neeeeee :lol:

Amugy hamarosan visszater a R1 Budapestre.
  • 1
  • 476
  • 477
  • 478
  • 479
  • 480
  • 565