RADIOSITE Fórum

  • 89.5 Music Fm

 #189428  Szerző: frekivadasz
 
Az értelmesebbek felé nagyobbak az elvárások. Azt hiszem, ez jól is van így.

Ezt tekinthetnéd pozitívumnak is ;)

Már csak a felesleges és értelmetlen minősítgetést kell kikapcsolnod, és minden a legnagyobb rendben lesz.
 #189426  Szerző: Garfield
 
Emberileg természetesen semmi bajom a moderátorral, hiszen sesem láttam/beszéltem vele. Ezt az undorító részlehajlást viszont nagyon utálom. A "Radio02" nicknevű r*t*r*d*lt a sokadik témába nem vágó, értelmetlen, primitív írása után is csak egy ejnyebejnyét kap, engem pedig egy a nevezett taggal szemben alkalmazott lightosabb beszólás után kimoderál, meg figyelmeztet. Ez az, ami feháborít.
 #189425  Szerző: Glenn
 
Garfield írta: 2020.12.04. 21:43Ügyes vagy notarist vagy ki a túró vagy te, jár a keksz.
Mi a gondod a moderátorral? Szerinted ez az útszéli stílus, amit te használsz, az idevaló? Inkább mondd azt, hogy "bocs, gyerekek, így többet nem beszélek itt", és tegyél is így. ;)
 #189420  Szerző: frekivadasz
 
A lap alján az impresszumban megtalálod :)
 #189417  Szerző: Garfield
 
Garfield írta: 2020.12.04. 00:13
Radio02 írta: 2020.12.03. 22:44 ....
Moderálva!
noartist
Ügyes vagy notarist vagy ki a túró vagy te, jár a keksz.
 #189411  Szerző: Glenn
 
Garfield írta: 2020.12.04. 00:13moderálva!
Köszönjük! :yes:
 #189392  Szerző: Garfield
 
Radio02 írta: 2020.12.03. 22:44 ....
Moderálva!

Jó lenne, ha megválogatnád a szavaidat.

Figyelmeztetések száma: 1

noartist
 #187912  Szerző: robert11
 
Sziasztok!
Látom nagyon kevés itt a bejegyzés, húsvét óta nem is írt ide senki.
Na én most egy kicsit felrázom a népséget.
Kinek mi a véleménye a rádió1 nagy átalakulásáról? Én úgy látom, hogy kezd olyan lenni, mint amilyen a musicfm volt.
Vannak még hiányosságok persze, de ha megfigyelitek, akkor nagyon sok olyan zene elhangzott már a változás óta, ami ott is ment annak idején.
Továbbá nagyon örülök neki, hogy ott is van egy Troyhoz hasonló személy, aki ugyan nem minden számnál, de egy egy számcímet be be mond.
De volt mikor Troy is megszólalt igaz csak a remixet mondta be hogy milyen remixben hallhatjuk a Tove Lo stay highet akkor adták úgy először mint ahogy a musicon de a zene teljes címét nem mondta be. Én akkor azt hittem, hogy majd ezen túl meg fog szólalni gyakran hisz elég sokat kérleltem már a facebookon is meg a topikban is a fórumon vagy ha nem ő, akkor valaki más had legyen a számcímbemondó.
hát most az a csaj mondja a nevét nem tudom de rajta kívül ott mások is megszólaltak mert az egyik réginél megszólalt az ózonos manus is.
Na de hát azért a leg jobb az lenne, ha újra lenne musicfm, és ugyan úgy menne minden, mint régen vagy még jobban és ugyan úgy hallhatnánk Troyt is.
Ami a zenéke tilleti, Tove Lon kívül még a lanadelray summertime sednest is már abba a báltozatba adják, mint ahogy a musicon adták meg a my love-t Newiktől szóval azért egyes kívánságaim meghallgatást nyertek meghalllgattattak de mmondom még azért lehetne fejlődni a rádiónak abban pl hogy legyen egy kis roadshow délutánonként meg ilyenek és lehetne lehetnének női műsorvezetők is mert Attis van egész nap 10től 5ig ami elég húzós lehet számára.
Madeinhungaryt azt nem mondom mert az azért nem volt olyan jó a musicon se bár attól függ mert voltak jó pillanatok mint pl ha dalpremier volt, vagy ha vendégek érkeztek leg inkább a mixekkel szúrták el azt is és akkor a végén már ott is mixeltek, meg a délutániroadshow első felében is, meg 5kor is, és utána meg jött a killers szóval a mix az nagyon sok volt ennyi nem kellett volna azért de ezt akkor is mondtam nehezményeztem, mikor még szólt a rádió.
Na akkor várom a komikat, kinek mi a véleménye az elhangzottakkal kapcsolatban.Ja és akinek van esetleg régi felvétele bármivel kapcsolatban bármilyen műsor stb zenei óra ne tartsa magába.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 565