RADIOSITE Fórum

  • Danubius Rádió, Youventus Rádió, BDPST Rock, Roxy Rádió

  • Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
 #199583  Szerző: tomee
 
Nyilván bizonyos része a dolognak homály, de a Radio Plus múlt hónapban átruházta Szabó Marcell nevére a védejegyet, aki meg korábban kérvényt adott be SZTNH részére, hogy szüntessék meg az Ukránok védjegyét, mert a brand használaton kívül volt több, mint 5 éve. A honlapon fenn van, hogy kezdeményezhetnek ilyet, más dolog, hogy közben mi zajlik, és mi alapján képesek elbírálni, hogy gyakorlatilag ki használhatja.

Azt sem értettem soha, hogy hogyan lehetett kétszer bejegyeztetni ugyanazt a brand-et egymástól függetlenül. Nem pont azért van ez a hivatal, hogy az ilyen ne történhessen meg?
 #199581  Szerző: makeabetterworld
 
Roxy sztori érdekes.
Ugyanis az ukránok is "újraindították" a Roxyt, kis utánajárással egyértelmű a történet:
Védjegy oltalom valóban a Rádió Plus Kft tulajdonában van, de Nataliia is ugyanúgy birtokolja a védjegyet a Roxy Rádió összetett szóra. Ugyanakkor bejegyzés alatt áll egy ROXY - Éliás Ágnes (Miskolc) részére.
https://roxyradio.online , először azt hittem valami kamu szar lehet, de megnéztem a mögöttes szervert és érdekes következtetésre jutottam: https://cdn.vsnw.net:8943
Én úgy gondolom még nagyon nem engedték el a Roxy sztorit az ukránok és szerintem a jogi lépéseket fontolgatják ezek alapján.
Plusz pár hete láttam, hogy az ukrán európai védjegyet is kezdeményezett (ez akkor amikor utoljára néztem folyamatban volt a "Roxy Rádió" kifejezésre.
Kíváncsi leszek mi lesz a vége.
 #199516  Szerző: tomee
 
A legtisztább valószínűleg az lett volna, ha ezt így dobják ebben a formában, és kitalálnak helyette valami mást.

Egyébként a Roxy is a sok Rúzsa Magdival meg Wolf Katival valami egészen szívfájdító tud lenni, nem értem még mindig, hogy ezek miért nem férnek el a Danubiuson. Folyamatosan olyan benyomásom van, mióta elindult, hogy meg lett szerezve ez a brand is, de semmilyen módon nincs kiaknázva.
 #199514  Szerző: david72
 
p0tyi írta: 2023.06.07. 09:30 "Magyarország legnagyobb online rádiós platformja"

Akkor az Oxygen Music mi?

+ 1, fényévekre van az Oxygen Music a Danubius "tesók" összetákolt minőségéhez képest, szerintem mára az egyik legjobban összerakott rádió lett programban és zeneileg is.

Úgy helyes: Magyarország legagyobb -kakiban- lévő online rádiós platformja, mert ha a Chili TV - Paprika TV harcban lehetett nyerni az áthallásos elnevezés miatt, ne gondolják, hogy a YOUventus ( :lool: ) nem támadható, hiszen hangzásban hasonló, ergó ugyan az.
 #199496  Szerző: djlacee
 
tomee írta: 2023.06.06. 08:20 Egyébként most azt nem leboltolták? Múlt hónapban jogutódlással átruházták ELVILEG.
Most, hogy mondod, de. Már csak Szabó Marcellnek és Natalia Liashchenkonak van védjegye, a Radio Plus Kft. nincs a sztnh adatbázisában.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 24