RADIOSITE Fórum

  • Danubius Rádió, Youventus Rádió, BDPST Rock, Roxy Rádió

  • Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
 #199495  Szerző: tomee
 
djlacee írta:
david72 írta: 2023.06.06. 07:12 Sorban áll perre a Roxy Rádió is, hiszen az Mediaworks tulajdon.
Ez egyébként csak részben igaz, ugyanis másik részben továbbra is az ukránoké a védjegy.
Egyébként most azt nem leboltolták? Múlt hónapban jogutódlással átruházták ELVILEG.
 #199494  Szerző: djlacee
 
david72 írta: 2023.06.06. 07:12 Sorban áll perre a Roxy Rádió is, hiszen az Mediaworks tulajdon.
Ez egyébként csak részben igaz, ugyanis másik részben továbbra is az ukránoké a védjegy.
 #199492  Szerző: david72
 
Idő kérdése volt, hogy a jogtulajdonos (Sláger FM-et üzemeltető cég) mikor ugrik nekik. Sorban áll perre a Roxy Rádió is, hiszen az Mediaworks tulajdon.

Ezzel a Juventus FC hazudozással csak az a szerencséje a miskolci hülyegyereknek, hogy annyira jelentéktelen olaszországból nézve a pár száz fős netes rádiója, hogy nem érdekelné őket. Néhány vádpontban megállna az is, hogy mihez, miért és hogyan használta fel a Juventus FC nevét és logóját.

Komolytalan az egész projekt. Egy szerencséje van, hogy a Danubius névhez még kötődnek az emberek.
 #199484  Szerző: noartist
 
Rickykeee23 írta: 2023.06.05. 16:59 Mi ez a fless, hogy a Juventus FC és a Juventus Rádió megállapodott?
"A Juventus Rádió mostantól Youventus Rádió. Minden más marad. És kialakult egy baráti kapcsolat"
Most ezt nem tudom hová tenni. Nem hinném, hogy a Juventus FC beszólt egy magyarországi kis netrádiónak, hogy a nevüket használja. Elvégre az éterben fogható Juventus Rádióval sem volt gond. Most ezt tényleg nem tudom hová tenni. Arra is gondoltam, hogy valaki használná újra a Juventus Rádió nevet az éterben, de akkor nem kevernék bele a Juventus FC-t.. Tud valaki erről valamit, hogy mi van a háttérben?
Ennél kínosabb már nem tud lenni ez a dolog, azt hiszem. :D
 #199482  Szerző: Rickykeee23
 
Mi ez a fless, hogy a Juventus FC és a Juventus Rádió megállapodott?
"A Juventus Rádió mostantól Youventus Rádió. Minden más marad. És kialakult egy baráti kapcsolat"
Most ezt nem tudom hová tenni. Nem hinném, hogy a Juventus FC beszólt egy magyarországi kis netrádiónak, hogy a nevüket használja. Elvégre az éterben fogható Juventus Rádióval sem volt gond. Most ezt tényleg nem tudom hová tenni. Arra is gondoltam, hogy valaki használná újra a Juventus Rádió nevet az éterben, de akkor nem kevernék bele a Juventus FC-t.. Tud valaki erről valamit, hogy mi van a háttérben?
 #199283  Szerző: knoskamatee
 
asr27 írta:Nem tudtam, hogy még ott van. Nem hallgatok Petőfit.
érdemes csekkolni. egyetlen hallgatható sáv, ami még maradt azon süllyedő hajón.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 24