RADIOSITE Fórum

  • Kék Duna Rádió

 #43633  Szerző: djlacee
 
Bpről egyébként ők nem hallják, hogy mi megy ki Győrben.
Budapestről???
 #43627  Szerző: NÁdám
 
VidámSrác írta:
NÁdám írta:Amúgy a rádió managementjének közlése alapján és még nem kaptak ilyen jellegű visszajelzést, mint amit itt írtok, ezért ha problémátok van, írjátok meg a gyor@kekduna.hu címre, utánanéznek.
nem akarok kötekedni, de ha nem írjuk meg, akkor marad sz*r, mert ők nem veszik észre?
egyébként komolyan úgy kell mostantól gondolnunk, hogy a rádióállomások technikusai csak akkor hallgatnak bele a saját rádiójukba, ha hallgatói észrevétel érkezik? egész nap csak unatkoznak és várják az e-mailt, hogy hátha ír nekik valaki, mert akkor végre ők is belehallgathatnak és észrevehetik, hogy tényleg nem jó a hangzás, mert ha nem jön levél, akkor észre sem veszik, hogy rosszul szól a rádiójuk?
Meg kellene tanulni, hogy ez Magyarország. Itt a vevő van a cégért, a hallgató a rádióért. Lehet ellene lázadni, csak értelme nincs, akkor egyszerűbb elmenni más országba. A KD managementje ehhez az állapothoz képest abszolút korrekt. Bpről egyébként ők nem hallják, hogy mi megy ki Győrben.

A Kék Duna belügyeibe amúgy meg nem szeretnék beleszólni, gondolom meg van a megfelelő felelősségre vonási rendszer arra, ha valaki hibázott, én ennyit tudtam tenni, szóltam az illetékesnek és megírtam ide a válaszát. Szívesen.
 #43624  Szerző: LuciFerko
 
NÁdám írta:
LuciFerko írta:tess:
http://www1.zippyshare.com/v/62944838/file.html
0:47-nél váltok át a 107.0-ról a 91.5-re, majd vissza. És ezt még megcsinálom a felvétel folyamán, hallani a különbséget.
Én most hallgattam meg két rádión is, mivel nálam nincs KD TTB, ezért csak a többi Győrben Orbannal szóló adókkal tudtam összehasonlítani. Az én véleményem alapján nem szól olyan borzalmasan, mint ahogy ezt itt lefestitek, azonban valóban egy kicsit másabb a hangzása.

Amúgy a rádió managementjének közlése alapján és még nem kaptak ilyen jellegű visszajelzést, mint amit itt írtok, ezért ha problémátok van, írjátok meg a gyor@kekduna.hu címre, utánanéznek.
Itt a modulációval van a baj, túl alacsony a bitráta. Azért ilyenek a magasok, amilyenek.
 #43615  Szerző: VidámSrác
 
NÁdám írta:Amúgy a rádió managementjének közlése alapján és még nem kaptak ilyen jellegű visszajelzést, mint amit itt írtok, ezért ha problémátok van, írjátok meg a gyor@kekduna.hu címre, utánanéznek.
nem akarok kötekedni, de ha nem írjuk meg, akkor marad sz*r, mert ők nem veszik észre?
egyébként komolyan úgy kell mostantól gondolnunk, hogy a rádióállomások technikusai csak akkor hallgatnak bele a saját rádiójukba, ha hallgatói észrevétel érkezik? egész nap csak unatkoznak és várják az e-mailt, hogy hátha ír nekik valaki, mert akkor végre ők is belehallgathatnak és észrevehetik, hogy tényleg nem jó a hangzás, mert ha nem jön levél, akkor észre sem veszik, hogy rosszul szól a rádiójuk?
 #43602  Szerző: NÁdám
 
LuciFerko írta:tess:
http://www1.zippyshare.com/v/62944838/file.html
0:47-nél váltok át a 107.0-ról a 91.5-re, majd vissza. És ezt még megcsinálom a felvétel folyamán, hallani a különbséget.
Én most hallgattam meg két rádión is, mivel nálam nincs KD TTB, ezért csak a többi Győrben Orbannal szóló adókkal tudtam összehasonlítani. Az én véleményem alapján nem szól olyan borzalmasan, mint ahogy ezt itt lefestitek, azonban valóban egy kicsit másabb a hangzása.

Amúgy a rádió managementjének közlése alapján és még nem kaptak ilyen jellegű visszajelzést, mint amit itt írtok, ezért ha problémátok van, írjátok meg a gyor@kekduna.hu címre, utánanéznek.
 #43572  Szerző: djlacee
 
Hát, 18dB-nél már lejön az RDS
 #43567  Szerző: NÁdám
 
gyor@kekduna.hu
Írd meg ide, megcsinálják. Gondolom minőségi jellegű a problémád, nem tartalmi.
 #43539  Szerző: szemilan
 
A 91.5 Győri adó borzalmasan rossz... hallgathatatlan.
 #43246  Szerző: LuciFerko
 
tess:
http://www1.zippyshare.com/v/62944838/file.html
0:47-nél váltok át a 107.0-ról a 91.5-re, majd vissza. És ezt még megcsinálom a felvétel folyamán, hallani a különbséget.
 #43244  Szerző: LuciFerko
 
igen alá :)
  • 1
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47