RADIOSITE Fórum

  • Kék Duna Rádió

 #43237  Szerző: NÁdám
 
LuciFerko írta:a győri adás meg 112 k mp3 minőségű.
Igen, és ezt ugye alá is tudod támasztani bizonyítékokkal? Ha nem, akkor írd azt, hogy az te megérzésed, hogy 112k mp3 minőséggel jön a rádióból a hang. Vagy írj nekik és ha jogos megcsinálják. Ismerem a vezetőséget annyira, hogy nem fogják szó nélkül hagyni, ha valami gond van. Én egyébként nem észlelek semmi gondot a győri hangzással. Az se zavarjon, hogy a legmodernebb Orban van bent az egyik legjobb presettel... Az Ö3 hangzásával van "csak" egy szinten a KD.
 #43231  Szerző: LuciFerko
 
a győri adás meg 112 k mp3 minőségű.
 #43220  Szerző: djlacee
 
néha kicsit olyan "műanyag" hatásúak a speakek
Ez a lényeg. Meg hogy az nem arculat, hogy "Kék Duna - A Rádió ami összeköt" ezt bemondja egy hang, effekt nélkül, natúron. Ez nem arculat. Meg ez is olyan mint a Nap Rádió, legalábbis szerintem: élettelen.
 #43217  Szerző: centerweb
 
djlacee írta:arculat? :shock:
Miért? Kevés magyar helyi rádiónak van olyan egységes onair arculata mint a Kék Dunának. WCBM, ja, de attól még nagyon jó. Profin össze van rakva az adások minden egyes eleme, bár néha kicsit olyan "műanyag" hatásúak a speakek, de attól még jól van szerkesztve. Egyetértek NÁdámmal!
 #43213  Szerző: djlacee
 
arculat? :shock:
 #43211  Szerző: NÁdám
 
Jó kis rádió ez. Helyiek/regionálisok közül szerintem az egyetlen, mely ennyire jól felépített arculattal, műsorszerkezettel rendelkezik és egyetlen, melynek ennyire profi műszaki és szakmai háttere van. Nem sajnálják belőle a pénzt, ez maximálisan meg is látszik.
 #41674  Szerző: HivatasosSzuzolto
 
Nagyon jó kis rádió a Kék Duna, valóban voltak gyengébb időszakai, mikor kozsózene ment, de szerintem a mostani zenei kínálata nagyon ott van. És szerintem nagyon jól szól, gondolom Orbant használnak.
 #40982  Szerző: Zoey
 
djlacee írta:Arra a flash banner -re gondolsz ami 2 éve kint van?
Nem mondod, hogy két éve kint van!? Komolyan? :) Akkor bocs, ha valakit "felizzítottam", én nem igazán jártam még azon a weblapon, azt hittem, aktuális... :lol:
 #40981  Szerző: Rádiós
 
Ez a rádió folyamatosan megújul. Ne tessék benyalni ezt a bannert! Azért jelentkezni lehet.
 #40978  Szerző: djlacee
 
Arra a flash banner -re gondolsz ami 2 éve kint van?
  • 1
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47