RADIOSITE Fórum

  • Danubius Rádió, Youventus Rádió, BDPST Rock, Roxy Rádió

  • Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
 #199809  Szerző: altermanus
 
Roger írta: 2023.07.08. 15:09 Nem akarok ötleteket adni a team-nek de meg kellene lesnie valakinek onnan hogy a CLASS FM név védett-e még... :twisted:

a Calypso az MR-é volt...nem tudom hogy B. Tóth L vagy MTVA osztozik...
Volt egy Rádió Bridge is...

Milyen neveket lehetne még feléleszteni? :oops:
és akkor a radio brigde-en lenne dr boros az 50-es 60-as és 70-es évek blues, beat, és rock and roll zenéivel :troll:
ha már ötletek....
 #199807  Szerző: bazsa20
 
Nem az a baj, hogy felélesztenek ilyen neveket. De sajnos nincs mögötte semmi ami Roxy lenne vagy danubius avagy youventus. Nulla az egész! Nekem több kell mint csak zenék, csak zenéket tudok hallgatni enélkül is! Nekem ez a véleményem!
Roger írta:Nem akarok ötleteket adni a team-nek de meg kellene lesnie valakinek onnan hogy a CLASS FM név védett-e még... :twisted:

a Calypso az MR-é volt...nem tudom hogy B. Tóth L vagy MTVA osztozik...
Volt egy Rádió Bridge is...

Milyen neveket lehetne még feléleszteni? :oops:
 #199806  Szerző: Roger
 
Nem akarok ötleteket adni a team-nek de meg kellene lesnie valakinek onnan hogy a CLASS FM név védett-e még... :twisted:

a Calypso az MR-é volt...nem tudom hogy B. Tóth L vagy MTVA osztozik...
Volt egy Rádió Bridge is...

Milyen neveket lehetne még feléleszteni? :oops:
 #199675  Szerző: altermanus
 
homerhamm írta: 2023.06.24. 18:40 Győrújbaráton az étteremben Danubius szól. :)
Körmenden az egyik kocsmába is. Hallottam egy órát belőle, elég is volt
 #199606  Szerző: Redfox81
 
Azt a Danubiust és úgy visszahozni ahogy volt lehetetlen, főleg online rádióként. De szerintem nem is kell. Alapvetően jó ötletnek tartottam mikor elindult és ma is sokat hallgatom, viszont így, hogy nagycsaládosok lettek, nem látom a koncepciót az egészben. Oké, a BDPST Rock rendben van, de a másik három rádiónál túl nagy az átfedés.
 #199605  Szerző: tomee
 
Én se gondolom, hogy alapvetően probléma lenne régebbi, amúgy jobb sorsra érdemes márkáknak a felélesztése, de akkor legalább rendesen lenne csinálva, mint pl. annak idején a R1 esetén (nyilván tök más az a platform meg minden) de ott képesek voltak arra, hogy az egész olyan legyen arculatilag és hangzásilag, mintha nem lett volna 4 év, amíg nem szóltak.

A BDPST Rock-ot kivéve ennél a 3 rádiónál is az a legidegesítőbb, hogy már-már szinte olyanok, mint a régiek voltak, de azért az összesben van annyi esetlenség (lásd: ez a Danubius logó), mintha emlékezetből lennének kénytelenek összerakni ezeket.
 #199604  Szerző: Redfox81
 
LG írta: 2023.06.19. 19:06 A név után a logót is sikerült (nagyjából) lenyúlni. És ez mind legális, ugyanis nem volt már ilyen védjegy. Élelmes ember ez a tulaj, csak talán kicsit nem annyira etikus.
Abban nem látok semmi kivetnivalót, ha egy régi, bejáratott brandet visszahoz valaki, főleg ha az eredeti tulaja már nem foglalkozik vele, lemondott róla.
 #199603  Szerző: LG
 
A név után a logót is sikerült (nagyjából) lenyúlni. És ez mind legális, ugyanis nem volt már ilyen védjegy. Élelmes ember ez a tulaj, csak talán kicsit nem annyira etikus.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 24