RADIOSITE Fórum

  • Klubrádió

  • Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
 #190492  Szerző: Glenn
 
És még mielőtt megint elszabadulna a cunami, vagy törölne az admin, nem ÉN kezdtem, valaki más "paláverezett" először, pedig ilyen műsor nincs is ebben a rádióban. ;)
 #190491  Szerző: Glenn
 
noartist írta: 2021.03.11. 09:20
Glenn írta: 2021.03.10. 17:35
potyi írta: 2021.03.10. 13:30DE legalább a Paláver szólni fog Hegyeshalomtól Csanádpalotáig, Letenyétől Záhonyig. :)
Hát inkább, mint a Megbeszéljük... ;)
A másik prolizása és kulturált anyázása magyar hagyomány, éljen a Paláver! (nem)
Stimmel, ez így van, egy kis különbséggel. A Megbeszéljük majdnem ugyanez, csak nem kulturáltan. :x
 #190490  Szerző: tomee
 
Az is egy probléma, hogy ezekkel az ügyekkel egyúttal municiót is gyártanak majd annak idejénre, amikor már nem a mostani térfélen fog pattogni a labda, és ezek a kicsinyes játékok kb. soha sem fognak véget érni.
 #190489  Szerző: potyi
 
.

(ezt, a papíron a döntésért felelősök gerincének állagát firtató kommentemet inkább kitöröltem)
 #190488  Szerző: noartist
 
Nem hallgattam Klubrádió szinte soha - ahogyan Karc FM-et sem többet -, de ezt a döntést, érvelést teljességgel elfogadhatatlannak tartom, és úgy látom, a Médiatanács ezúttal már a látszatra sem ügyelt. Hogy szándékosan, vagy valami félrement, valószínűleg sosem tudjuk meg, azonban már tegnap is látszott, hogy valami zajlik a háttérben.

Az, hogy egy befogadott pályázatot visszamenőleg is alakilag érvénytelennek nyilvánítanak, további kérdéseket is felvet.

Ha a Klubnak mennie kell, kövesse a Karc is. Amennyiben viszont utóbbihoz ragaszkodnak, kell, hogy legyen ellensúly. Alapvető demokratikus norma, hogy az embereknek joguk van a sokszínű tájékozódáshoz.

Egy évtizedek óta működő rádió nem fog egy ilyen pocsék pályázatot benyújtani a Médiatanácshoz. De majd jogi úton fény derül minden turpisságra.

Ennyit akartam.
 #190487  Szerző: potyi
 
Ha ki lett volna bontva az ismétlés "beltartalma", akkor pedig az lett volna a baj.
 #190486  Szerző: ClassCredo
 
Ha már mindenáron el akarták hallgattatni legalább ismét ne ilyen szánalmas és átlátszó indokokat hoztak volna fel.

Az elnök elmondta, mik voltak a pontos indokok: “Olyan áll benne a műsortervvel kapcsolatos problémákról, hogy ‘az ismétlésnél nincs kibontva a beltartalom’. Tehát a Reggeli Gyors ismétléskor nincs úgy kibontva, mint eredendően, tehát a megismételt műsort ugyanolyan részletességgel kellett volna bemutatni.”
De probléma volt az idő is: például az, hogy mivel egy hét 169 órából áll, az egyik kulturális műsorunk valahol 45 percesnek, valahol pedig 50 percesnek van feltüntetve.


forrás:https://hvg.hu/itthon/20210311_Arato_An ... yazat_nmhh
 #190485  Szerző: asr27
 
Redfox81 írta: 2021.03.11. 13:26
djlacee írta: 2021.03.11. 13:14
adam1400 írta: 2021.03.11. 13:02 Igazad volt: https://media1.hu/2021/03/11/nem-kap-fr ... d5qai8TV9Y
Szerintem ezzel értük el a mélypontot a magyar rádiózás terén.
csökken az a nyomasztó baloldali médiatúlsúly
Hogy micsoda? :ayfkm:
 #190483  Szerző: potyi
 
Én nem tudom elfogadni a Klubrádió TÉNYLEGES kinyírását egyébként, függetlenül attól, hogy egy undorító propaganda fosnak tartom a Karc FM-mel együtt. Fordított esetben, ha egy baloldali kormány a Karc FM-et végezte volna ki pont így, azt se tudtam volna elfogadni.

Ahogy az NMHH érvelését és indoklását sem tudom elfogadni. Ha nem ez lett volna az indoklás, akkor lett volna más. Mint pl az üres hátoldalak alá nem írása anno.

Nem simán csak erős a gyanú, hanem teljesen nyilvánvaló, hogy nem szakmai döntés született. Sokáig úgy tűnt, csak olyan bürokratikus faszkodás megy, amit már sokszor láttunk pl. a Vörösmarty vagy a Mária esetében is, de tegnap kiderült, hogy nem... ezt nagyon szomorúnak tartom. Gyakorlatilag amit az ellenzék és az EU károgott évek óta a média szabadságáról Mo.-n, azt most alá is támasztották ezzel a döntéssel, a látszatra sem ügyelve.
 #190480  Szerző: Redfox81
 
djlacee írta: 2021.03.11. 13:14
adam1400 írta: 2021.03.11. 13:02 Igazad volt: https://media1.hu/2021/03/11/nem-kap-fr ... d5qai8TV9Y
Szerintem ezzel értük el a mélypontot a magyar rádiózás terén.
Sokszor gondoltuk már ezt, de az elmúlt években eddig mindig sikerült rácáfolni. De így legalább tovább csökken az a nyomasztó baloldali médiatúlsúly, vagy mi.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 137