RADIOSITE Fórum

  • FeZen Rádió

  • Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
 #132011  Szerző: Csongii
 
Kovi02 írta:Van valakinek ötlete ,hogy miért tették a FeZen-t a 102,9-re?
Hiszen a Rádió 24 is a 102,9-en van!!!....stb stb stb
Tudod, ez egy KISKÖZÖSSÉGI RÁDIÓ, azaz alapból a lefedettsége kb. 1 km-re szól, nem többre. Amennyiben ennél távolabb is hallható, az csak az adott rádiónak jó.
A Dunaújvárosi Rádió 24 meg kereskedelmi, viszont alapvetően ezek a frekvenciák adott városra szólnak. Úgy vannak tervezve, hogy adott hallgatót el lehessen érni velük és általában ez nem sokkal megy túl a város határán. Nem tudom ez így viszonylag érthető-e a számodra, amennyiben nem, úgy bátran keress rá a kifejezésekre az interneten vagy egyszer csak jön valaki, aki nálam sokkalta nagyobb tudással rendelkezik ezekről a formátumokról és megmondja neked a tutit.
Számomra kicsit bosszantó az értetlenkedésed rengeteg topikban. Annak kell örülni, ha egy kereskedelmi rádiót az adott városban ahol van, ott lehet mindenhol fogni. Nem arra vannak kitalálva, hogy 20-30, vagy akár több km-es távolságban is te tisztán foghasd, illetve nem ez az alapvető cél.
 #132002  Szerző: djlacee
 
!!!!44!4!4négynégy!!4!4!4négynégynégy
 #132001  Szerző: Kovi02
 
Van valakinek ötlete ,hogy miért tették a FeZen-t a 102,9-re?
Hiszen a Rádió 24 is a 102,9-en van!!!
Tudom,ez már régóta így van,de hogy ennyire hülyék legyünk rádiózásban......
Az Újvárosi freki nekem annyira zavarta Fehérvár után 1-2km-nél,hogy mind2 hallgathatatlan volt......
Mindig a fehérvári adókkal kell kiszúrni?????
Na jó,igaz egyiket se hallgatom a 102,9-en,de azért ilyet!!!!!!!4
 #131724  Szerző: Kovi02
 
A vétel jó,nekem az m7-en bejött kb 20km-t
Autóantennával kb 15km-en át RDS-is jött.
 #47600  Szerző: LuciFerko
 
lejött az RDS, a PI kód: BFFF
 #42996  Szerző: LuciFerko
 
ez van a legjobb helyen. Öreghegy víztornyán. Kvázi onnan mindenfele rálátás van.
 #42994  Szerző: Zsolt
 
Agárdon is RDS-el együtt szól. Ellenben a többi fehérvári kisköz meg szinte sehogy.
 #42978  Szerző: LuciFerko
 
Már a város nagy részén jó a vétel, és a műsorszerkezet is egyre igényesebb!
 #40825  Szerző: LuciFerko
 
na megjavult az RDS meg a hangzás, egész normáis rádió ez, elég sok zenével.