RADIOSITE Fórum

  • Class FM

 #32109  Szerző: Obladioblada
 
SzD írta:Olyan tanácsokat, hogy kicsit bevállalósabbak legyünk zenei tekintetben, műsorokban meg másoljuk le a Danubiust, és vegyük át a műsorvezetőiket, én is tudtam volna adni. Kár, hogy én (meg sok ezer másik ember, akinek ennél sokkal nagyobb kreativitása is van) nem kapok/kapunk több millát.
Ugyanez a véleményem, mindamellett, hogy a zenék egyelőre nekem bejönnek. Jófelé haladunk, kérdés meddig. :P
 #32108  Szerző: Sakál
 
Miért, mit kellett volna csinálniuk? Regisztrálni a munkaügyi központban? Ne vicceljetek már, mi ebben a kétszínű dolog? Kicsit durva a hasonlat, de kb. olyan ez, mint amikor valakinek meghal a kedvese, és akkor előbb-utóbb összejön valakivel. Ott sem lehet elvárni, hogy utána egész életében egyedül legyen. Itt sem lehet elvárni, hogy akkor soha többet ne rádiózzanak.
 #32107  Szerző: mlaszlo
 
DjMash írta:Azért fura, hogy Argyelán Kriszta tegnap majdnem sírt a Danubiuson, és hangoztatta, mennyire izgul! Ma meg köszönti a hallgatókat!
Ez egy kétszínű dolog!!! :vomit:
Valóban elég furcsa, egy hallgató meg is írta nekik sms-ben.
A reggeli műsor egyelőre elég gyenge, sok a zene és kevés a beszéd, de gondolom ez most csak ideiglenes.
A frissebb számokat, amilyenek a Danubius-on is voltak, nagyon hiányolom.
 #32106  Szerző: Obladioblada
 
VidámSrác írta:holdviola :shock:
A rend kedvéért... Negyed hatkor is volt a Bánat utca. Tehát úgy 4-5 óránként várható. :shock:
 #32105  Szerző: DjMash
 
Azért fura, hogy Argyelán Kriszta tegnap majdnem sírt a Danubiuson, és hangoztatta, mennyire izgul! Ma meg köszönti a hallgatókat!
Ez egy kétszínű dolog!!! :vomit:
 #32103  Szerző: mlaszlo
 
SzD írta:
árpi írta:nekem szépen sztereóban szól rendes hangzással a 103,3-on!
A hírblokk volt qrva szar minőségű.
Egyetértek, a hírblokk nagyon gyenge egyelőre, főleg a háttérzene nem sikerült jól.
 #32102  Szerző: mlaszlo
 
centerweb írta:A Klasszos domaineken bejön. Tehát klasszfm.hu és klasszradio.hu

http://i46.tinypic.com/2cieoea.png

06:00-10:00 Reggeli műsor
műsorvezető: Árgyelán Krisztina

10:00-15:00 Class kívánságműsor
műsorvezető: Abaházi Csaba

15:00-18:00 Hazamenő-show
műsorvezető: Vágó Piros és Kovács Áron

18:00-20:00 Jákshow
műsorvezető: Jáksó László

20:00-22:00 Kultúrpolitika – Szórakozz
műsorvezető: Szani Roland

22:00-06:00 Class zenék kifulladásig
Ennek most nem tudom, hogy örüljek-e, mert így tiszta Danubius lett ez a rádió, talán a zenei kínálat lett egy picit szélesebb, de egyelőre frissebb számokat nem nagyon hallottam és az elődjéhez képest sok újat nem mutat.
 #32099  Szerző: live
 
SzD írta:Na végre betöltött. Viszont csalódás volt.
Olyan tanácsokat, hogy kicsit bevállalósabbak legyünk zenei tekintetben, műsorokban meg másoljuk le a Danubiust, és vegyük át a műsorvezetőiket, én is tudtam volna adni. Kár, hogy én (meg sok ezer másik ember, akinek ennél sokkal nagyobb kreativitása is van) nem kapok/kapunk több millát.

Így tényleg lófasz értelme sem volt az egésznek, a Danubius maradhatott volna úgy, ahogy...
"Hazamenő-show" szerintem ilyen címet egy iskolarádióban nem adnak egy napközis kívánságműsornak. De a Csiszár az király arc, az a lényeg :yeah:
 #32098  Szerző: SzD
 
Mondjuk a nagy, könnyes búcsúzkodás közben azt is megemlíthették volna, hogy lényegében minden marad a régiben. Ezért kellett ennyire titkolózni? Gratulálok!
 #32096  Szerző: SzD
 
Na végre betöltött. Viszont csalódás volt.
Olyan tanácsokat, hogy kicsit bevállalósabbak legyünk zenei tekintetben, műsorokban meg másoljuk le a Danubiust, és vegyük át a műsorvezetőiket, én is tudtam volna adni. Kár, hogy én (meg sok ezer másik ember, akinek ennél sokkal nagyobb kreativitása is van) nem kapok/kapunk több millát.

Így tényleg lófasz értelme sem volt az egésznek, a Danubius maradhatott volna úgy, ahogy...
  • 1
  • 486
  • 487
  • 488
  • 489
  • 490
  • 510