RADIOSITE Fórum

  • Class FM

 #179724  Szerző: Glenn
 
Cole írta: 2018.10.29. 13:49Pl egy hasonló rádiót tudnál mondani? :)
Rögtön kettőt is a közelmúltból. A legismertebb kudarc a Neo volt, de a Sztár FM sem húzta sokáig. Éteri rádiók hallgatói jellemzően nem mennek netre a rádiójuk után, hanem keresnek valami alternatívát a sávban. Aki pedig főleg neten rádiózik, az nem keresgél FM-en. Két különböző célcsoport. :)
 #179719  Szerző: Cole
 
Igen, általában a júliusi hónap eleji napokat ismételgetik mindenből...
Glenn írta: 2018.10.28. 11:12 Tudtommal olyan még sosem történt, hogy egy éterből eltűnt rádió neten sikeres lett volna később. Ez van, el kell fogadni, de neten kismillió hasonló rádió található, igaz, más néven. :yes:
Pl egy hasonló rádiót tudnál mondani? :)
 #179712  Szerző: ClassCredo
 
Pihe írta: 2018.10.28. 07:04 Tegnapóta megint nem megy lehet sajnos ez màr tènyleg vége lenne?
Csak jó lenne eldönteni, hogy folytatjuk vagy nem mert így, hogy havonta be-beiktatunk egy pár napos szünetet ennek az lesz a hatása, hogy a még maradék kevés hallgatót is elvesztik. Amúgy eddig se volt túlbonyolítva mert kb. minden adásból 3-4 ment ismételve.
 #179706  Szerző: Glenn
 
Tudtommal olyan még sosem történt, hogy egy éterből eltűnt rádió neten sikeres lett volna később. Ez van, el kell fogadni, de neten kismillió hasonló rádió található, igaz, más néven. :yes:
 #179703  Szerző: Pihe
 
Tegnapóta megint nem megy lehet sajnos ez màr tènyleg vége lenne?
 #179518  Szerző: kondalyuk
 
ClassCredo írta: 2018.10.09. 20:10 Igazából így, hogy nincsenek élő műsorok meg igazából műsorvezetők sem így nincs nagy költség. Egyedül a jogdíjak vannak a zenék után, meg valaki összepakolja az "adásokat" + egy-két technikus. Tehát elég gazdaságosan tud üzemelni szerintem.
És azt a valakit + egy-két technikust miből fizetik? Nincsenek reklámok, csak önpromók. Így még eléggé negatív a mérleg.
 #179514  Szerző: ClassCredo
 
Redfox81 írta: 2018.10.08. 08:27
noartist írta: 2018.10.07. 08:49 A RiseFM is évek óta céltalanul ketyeg.
Ez igaz, de valamiért mégis fenntartja a tulajdonosa azt is. Nekem az tűnne logikusnak, hogy ha már teljesen lemond róla, akkor lekapcsolja és nem fizeti tovább a felmerülő költségeket.
Igazából így, hogy nincsenek élő műsorok meg igazából műsorvezetők sem így nincs nagy költség. Egyedül a jogdíjak vannak a zenék után, meg valaki összepakolja az "adásokat" + egy-két technikus. Tehát elég gazdaságosan tud üzemelni szerintem.
 #179498  Szerző: Cole
 
Igen, nekem is az a logikus, ha nem kellene, akkor rég kikapcsolták volna. :)
 #179496  Szerző: Redfox81
 
noartist írta: 2018.10.07. 08:49 A RiseFM is évek óta céltalanul ketyeg.
Ez igaz, de valamiért mégis fenntartja a tulajdonosa azt is. Nekem az tűnne logikusnak, hogy ha már teljesen lemond róla, akkor lekapcsolja és nem fizeti tovább a felmerülő költségeket.
 #179488  Szerző: noartist
 
Redfox81 írta: 2018.10.06. 13:53
noartist írta: 2018.10.06. 11:06 Hagyjátok már. :D Kalap-kabát, vége. A tulajdonos nem kívánja folytatni, ez nyilvánvaló.
Szerintem ha ez így lenne, akkor lekapcsolta volna az egészet augusztus elején. Valami terv lehet vele (eladja, felépít egy kisebb hálózatot, valódi online rádióként folytatja...).
A RiseFM is évek óta céltalanul ketyeg.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 510