RADIOSITE Fórum

  • Class FM

 #32254  Szerző: Snake
 
jah 5zenénként van is 1 kérő :O vagy az sem az? :)
 #32252  Szerző: SzD
 
Snake írta:Amúgy ki az isten aki összeállítja ezt a zene listát. (...)
a programigazgató lássa már át mit szeretnénk mi, hallgatók. Vannak ilyen emberek is a médiában.
Őőőő, hát izé. Én még mindig nem értem, elvégre kívánságműsor, és ők azt teljesítik, amit a hallgató akar, mert a hallgató a legfontosabb. Mint ahogyan a Danubius, vagy a Sláger kívánságműsoraiban is volt. Vagy talán nem? :roll: :boldog:
 #32250  Szerző: Snake
 
Amúgy ki az isten aki összeállítja ezt a zene listát. Nincs kivetni valóm azzal hogy az embereknek más s más tetszik, de amiket most hallunk, engem olyan emberre emlékeztet, aki fog a kezébe 1 pohár viszkit, leül a fotelbe és elvan a világgal, és kurva boldog, hogy csepegnek a zsebébe a részvények.
A tulajdonos lehet ez a személy, de kérem a programigazgató lássa már át mit szeretnénk mi, hallgatók. Vannak ilyen emberek is a médiában.

ui: mért jó hogy a zenék intrója halk de a közepénél felhangosodik?
 #32245  Szerző: djlacee
 
Promenád írta:
olvaso1 írta:Jobb minta NEO szerintem is, de nekem nem tetszik!
Dettó. :chinese:
pont hogy a Neo jobb szerintem
 #32242  Szerző: Promenád
 
olvaso1 írta:Jobb minta NEO szerintem is, de nekem nem tetszik!
Dettó. :chinese:
 #32238  Szerző: szemilan
 
Jobb minta NEO szerintem is, de nekem nem tetszik!
 #32236  Szerző: reaxol
 
Sajnos hallatszik a Szever Palika hatása, Hooligans, Tankcsapda, Desperado. Remélem ez véletlen és nem lesz általános.

Amúgy ezerszer jobb minden téren, mint a Neo, műszakilag atomstabil, a hangzása szuper, zeneileg is tetszetősebb, szerintem már most többen hallgatják, mint a Neo-t.
 #32227  Szerző: mlaszlo
 
Obladioblada írta:
mlaszlo írta:A frissebb számokat, amilyenek a Danubius-on is voltak, nagyon hiányolom.
Azokat majd játsza a rádió 1, meg a helyi kicsik és egyéb hálózatok, ez így van rendben. Akinek tetszik hallgatja, akinek nem, az nem. Tudom, hogy furcsa, de majd megszokjuk. Mindenkinek nem lehet kedvére tenni. Én, és még sokan velem együtt pedig eddig ezeket a dalokat hiányoltuk a sláger/danubius párostól, amik most szólnak.
Nem az a baj, hogy olyan számokat játszanak, amelyeket eddig a nagyok nem nagyon (bár az egyik magyar szám és Eros Ramazotti egyik száma ma már vagy negyedszer ment le), az a baj, hogy szinte csak azt játszanak és majdnem teljes egészében száműzték a Danubius által játszott számokat. Ez elég rossz ötlet volt, inkább össze kellett volna rakni a két zenetárat és vegyesen adni.
Az R1 és a helyi adók pedig nem igazán megfelelő alternatívák, mert a lefedettségük elmarad a Class FM-étől, arról nem is beszélve, hogy aki autóban hallgatja, nem biztos, hogy 15-20 km-enként mindig keresi a helyi rádiót.
Sajnos azt kell hogy mondjam, hogy Class FM, eddig nekem nem jön be.
 #32207  Szerző: Simulator
 
Jó kérdés Snake, de sztem a Sláger és Danu nem vár addig, addig is shoppingolják befelé a frekiket :D
 #32206  Szerző: Promenád
 
Snake írta:És most ez a '10.000' ember határozza meg, hogy mit hallgasson az ország.
A csi-szar nem egyszer jáccotta már el, hogy nem ért a közönség szórakoztatáshoz, most pedig ismét közel van a tűzhöz!


Magyarország ébredjünk már fel! Itt Pesten 1-2éven belül több mint 5 freki jár le, mi lesz itt ?
Médiaháború 8-) :roll:
  • 1
  • 481
  • 482
  • 483
  • 484
  • 485
  • 510