RADIOSITE Fórum

  • Class FM

 #32205  Szerző: Snake
 
És most ez a '10.000' ember határozza meg, hogy mit hallgasson az ország.
A csi-szar nem egyszer jáccotta már el, hogy nem ért a közönség szórakoztatáshoz, most pedig ismét közel van a tűzhöz!


Magyarország ébredjünk már fel! Itt Pesten 1-2éven belül több mint 5 freki jár le, mi lesz itt ?
 #32203  Szerző: Promenád
 
Snake írta:El tudom képzelni hányan kértek zenét, és ha mégis kértek akkor pont az erkölcstelen ember telefonál aki a hugyos pistitől szeretné hallgatni az elástam a cipőmet zenét.

Nekünk ez k.va jó :(
Egyszerű: azok, akik kíváncsiak voltak milyen lehet az új rádióban zenéket kérni, vagy akiknek nem jött be a Danubius zenei világa.
 #32196  Szerző: Snake
 
El tudom képzelni hányan kértek zenét, és ha mégis kértek akkor pont az erkölcstelen ember telefonál aki a hugyos pistitől szeretné hallgatni az elástam a cipőmet zenét.

Nekünk ez k.va jó :(
 #32193  Szerző: Promenád
 
No, végre feltűnt Abaházi Csaba hangja is, igaz semmi gumizene alatta és simán hallatszik hol vágták össze a mondatait, mint az egyszerű helyi rádiónál …. :S
 #32190  Szerző: SzD
 
Na most nem értek valamit. A zenék nem olyanok, mint a Danubiuson? Pedig biztos sok Danubius hallgató választja most ezt, elvégre ugyanazok a műsorok vannak. És most kívánságműsor van. Tehát, akkor nem olyanoknak kellene mennie? Lehet, hogy esetleg előre meg van szerkesztve a kívánságműsor is, és le sem szarják, hogy a hallgatók mit akarnak? :roll: Vagy pont, hogy ezt akarják a hallgatók? Hát akkor no problem, hisz' ez tetszik nekik.
:yeah:
 #32187  Szerző: Promenád
 
Attis írta:Hallgatom egy rövid ideje.
Szerintem abszolút nem Danubius-pótló. Egy óra alatt csupán egy olyan zenét hallottam, ami a Danun is ment.
És engem nagyon zavar a koncepciótlanság. Zenék különböző korszakból, mindenféle szerkesztési elv nélkül.

Nekem is eléggé zavaros az egész, de most ahogy hallgatom, kezdenek már valamivel slágeresebb, fülbemászóbb zenéket is játszani. Mire rendes szerkesztett adások lesznek be fog állni majd az egész szerintem.
 #32182  Szerző: Attis
 
Hallgatom egy rövid ideje.
Szerintem abszolút nem Danubius-pótló. Egy óra alatt csupán egy olyan zenét hallottam, ami a Danun is ment.
És engem nagyon zavar a koncepciótlanság. Zenék különböző korszakból, mindenféle szerkesztési elv nélkül.
 #32179  Szerző: Vendég
 
Snake írta:Kosztrihán Karolnia is itt.

tudjátok Riseról.
Akkor azért volt ismerős.Hihetetlen jó hangja van! :)
 #32178  Szerző: Snake
 
Kosztrihán Karolnia is itt.

tudjátok Riseról.
  • 1
  • 482
  • 483
  • 484
  • 485
  • 486
  • 510