RADIOSITE Fórum

  • TV-DX

 #169330  Szerző: altermanus
 
akkor már tudom melyik filmet fogom megnézni a hétvégén :D
szerk.: mondjuk ha 1kh a hang, akkor nem kellene kicsit magasabban szólnia? (2:17-nél)
Kép
 #168290  Szerző: Gr3g0ry
 
altermanus írta:
Gr3g0ry írta: (...) Amúgy meg:Erre találták ki a műholdat: Ott mindent lefed,sőt lehet majd azt fogják majd alkalmazni a DVB-T helyett....
Nem hinném, hogy felváltaná, akkor miért csináltak hozzá platformot, és miért van DVB-C? Bár nem te vagy az egyetlen aki felvetette...
Gondolod hogy "arrafelé" van DVB-C? :D
 #168282  Szerző: altermanus
 
Gr3g0ry írta: (...) Amúgy meg:Erre találták ki a műholdat: Ott mindent lefed,sőt lehet majd azt fogják majd alkalmazni a DVB-T helyett....
Nem hinném, hogy felváltaná, akkor miért csináltak hozzá platformot, és miért van DVB-C? Bár nem te vagy az egyetlen aki felvetette...
 #168275  Szerző: Gr3g0ry
 
Kovi02 írta:
LuciFerko írta:Remélem ez csak átmeneti. Sivatagban nem fognak DVB-T-vel lefedni mindent.
Nemhogy a sivatagot,még ezt az Alföldet sem fedik le rendesen DVB-T vel. Amíg analóg TV volt,jött tisztán szobaantennával az M1(legalább 7 helyről) TV2(legalább 2 helyről) és az RTL( legalább 2 helyről) és a Halas TV ,szinte bárhogy leraktam az antennát,jöttek még a szerbek is(RTS 1, RTS 2, RTV 1, RTV 2, Happy TV, PRVA, B 92 ami így hirtelen eszembe jut) most meg csak DVB-T képes készülékkel ugyanazzal az antennával gyengén bejön az ingyenes magyar MUF,de tornázni kell az antennával és úgyse stabil.
Annak idején a RTV1,RTV2 mindennapos vétel volt nálam,olykor a Happy,B92,Delta/mozaik,Ayala,PInk,RTS 1,RTS 2 is bejött....aztán váltottak DVB-T2-re....

Amúgy meg:Erre találták ki a műholdat: Ott mindent lefed,sőt lehet majd azt fogják majd alkalmazni a DVB-T helyett....
 #168235  Szerző: LuciFerko
 
Kovi02 írta:Nemhogy a sivatagot,még ezt az Alföldet sem fedik le rendesen DVB-T vel. Amíg analóg TV volt,jött tisztán szobaantennával az M1(legalább 7 helyről) TV2(legalább 2 helyről) és az RTL( legalább 2 helyről) és a Halas TV ,szinte bárhogy leraktam az antennát,jöttek még a szerbek is(RTS 1, RTS 2, RTV 1, RTV 2, Happy TV, PRVA, B 92 ami így hirtelen eszembe jut) most meg csak DVB-T képes készülékkel ugyanazzal az antennával gyengén bejön az ingyenes magyar MUF,de tornázni kell az antennával és úgyse stabil.
Szerbek nem jönnek? :gülü:
 #168232  Szerző: Kovi02
 
LuciFerko írta:
Kovi02 írta:
LuciFerko írta:Vette valaki idén már a jordán tévét? Mindig az jelezte ha beindult a DNY irányból a terjedés, de idén még nem vettem. Off lett? Vagy átmenetileg off? Tavaly ugye hibásan működött már.
Nem láttam még logját,szerintem OFF. :( (nálam tavaly még szezon végén is sűrűn jött,amikor még 50 megán se volt semmi,idén meg a nagy terjedés mellett csak oroszok jönnek.)
Remélem ez csak átmeneti. Sivatagban nem fognak DVB-T-vel lefedni mindent.
Nemhogy a sivatagot,még ezt az Alföldet sem fedik le rendesen DVB-T vel. Amíg analóg TV volt,jött tisztán szobaantennával az M1(legalább 7 helyről) TV2(legalább 2 helyről) és az RTL( legalább 2 helyről) és a Halas TV ,szinte bárhogy leraktam az antennát,jöttek még a szerbek is(RTS 1, RTS 2, RTV 1, RTV 2, Happy TV, PRVA, B 92 ami így hirtelen eszembe jut) most meg csak DVB-T képes készülékkel ugyanazzal az antennával gyengén bejön az ingyenes magyar MUF,de tornázni kell az antennával és úgyse stabil.
 #168229  Szerző: LuciFerko
 
Kovi02 írta:
LuciFerko írta:Vette valaki idén már a jordán tévét? Mindig az jelezte ha beindult a DNY irányból a terjedés, de idén még nem vettem. Off lett? Vagy átmenetileg off? Tavaly ugye hibásan működött már.
Nem láttam még logját,szerintem OFF. :( (nálam tavaly még szezon végén is sűrűn jött,amikor még 50 megán se volt semmi,idén meg a nagy terjedés mellett csak oroszok jönnek.)
Remélem ez csak átmeneti. Sivatagban nem fognak DVB-T-vel lefedni mindent.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 79