RADIOSITE Fórum

  • Bandscan

 #27040  Szerző: mgabor
 
Szd96 írta:Ki tudja mi lehet? :D
érzéki csalódás
 #27038  Szerző: Szd96
 
RDS-t nemtudok mondani mert a rádiómon nincs RDS
 #27037  Szerző: Szd96
 
Én is érdekes dolgot vettem észre:Miskolcon a 91.7-en és a 106.9-en jön valami tuc-tuc pár másodperc késéssel itt a 91.7 sztereóban jön a 106.9 meg egy kicsit gyengébben jön.Szignált nem hallottam (még).Ki tudja mi lehet? :D
 #27033  Szerző: operator
 
Pesten semmi nem jön a goldfm-ből azt ne felejtsük, és szerintem a vivőjük sem olyan erős...
 #27032  Szerző: Galaxy
 
mgabor írta:
GalaxyFM írta:Egy nagyon érdekes dolgot véltem felfedezni az éterben ma. Egy ismerősöm hívta fel a figyelmem rá, hogy pesten és környékén a 102.5ön egy iszonyatosan erős üres vivő van, és eddig senki sem jött rá a forrására, meg hogy ez most pontosan mi... Azt mondta hogy Biatorbágyon, Budaörsön Budakeszin, és úgy néz ki, egész pesten (rózsadomb, óbuda, angyalföld...) is jól jön...
Valaki esetleg valamit tud erről?
biatorbágy-budaörs-budakeszi irányba tatabánya van - 102.5 Gold FM :twisted:

(na persze csak a vicc szintjén. de az üres vivő rájuk vall :D )
az kéne már csak... most nem hallani már. egy jó 20 perce eltűnt... legalábbis nálam. de nem azonnal, hanem szép lassan csökkenő térerővel.
fene se tudja...
 #27031  Szerző: mgabor
 
GalaxyFM írta:Egy nagyon érdekes dolgot véltem felfedezni az éterben ma. Egy ismerősöm hívta fel a figyelmem rá, hogy pesten és környékén a 102.5ön egy iszonyatosan erős üres vivő van, és eddig senki sem jött rá a forrására, meg hogy ez most pontosan mi... Azt mondta hogy Biatorbágyon, Budaörsön Budakeszin, és úgy néz ki, egész pesten (rózsadomb, óbuda, angyalföld...) is jól jön...
Valaki esetleg valamit tud erről?
biatorbágy-budaörs-budakeszi irányba tatabánya van - 102.5 Gold FM :twisted:

(na persze csak a vicc szintjén. de az üres vivő rájuk vall :D )
 #27030  Szerző: Galaxy
 
Egy nagyon érdekes dolgot véltem felfedezni az éterben ma. Egy ismerősöm hívta fel a figyelmem rá, hogy pesten és környékén a 102.5ön egy iszonyatosan erős üres vivő van, és eddig senki sem jött rá a forrására, meg hogy ez most pontosan mi... Azt mondta hogy Biatorbágyon, Budaörsön Budakeszin, és úgy néz ki, egész pesten (rózsadomb, óbuda, angyalföld...) is jól jön...
Valaki esetleg valamit tud erről?
 #26877  Szerző: Szd96
 
Jani írta:Radio Versiya 101.6 de ez csak tipp,mert látom ukrán adókat is fogtál.Ez is Ungváról ad.
lehet de én nem hallottam szignált
 #26862  Szerző: Jani
 
Szd96 írta:Voltam Arnóton(kb. 4 km Miskolctól) csak ami (számomra) érdekes azt írom le:89.5-juventus
94.8-mr2
100.8-sláger
103.3-Danubius Budapest
105.3-mr3
107.8-mr1

100.7-Gazdasági rádió Eger
101.6---(biztos hogy nem danu)
104.1-rractual Nagyvárad
91.0-rractual Bihor - Curcubata

97.7-mr1
95.9-Juventus Kazincbarcika
88.8-rádió top

107.2-retro fm(ukrán) Uzhhorods'koho
101.3-radio fm Tribesov

Hát ezek voltak szerintem érdekesek a többi mind a megszokott.
Ha valaki tudja hogy mi a 101.6 akkor írja már meg köszönöm előre is
Szd96
Radio Versiya 101.6 de ez csak tipp,mert látom ukrán adókat is fogtál.Ez is Ungváról ad.
 #26844  Szerző: Szd96
 
Ja a rádió (a kocsiban):Kenwood KRC-16
  • 1
  • 137
  • 138
  • 139
  • 140
  • 141
  • 160