RADIOSITE Fórum

  • Rádiós technikai eszközök

 #50760  Szerző: laczfy
 
centerweb írta:Fura, ingyenes program: http://www.verdonschot.eu/2009/ - Freeplayer

Egy holland srác csinálja, erősen Dalet koppintás. Persze tudásban még a közelben sincs. El lehet vele játszadozni...
Tegnap ezt akartam, letölteni, köszi a linket :D
 #50756  Szerző: SzD
 
Egész korrekt program ez a Freeplayer. Szép keveréseket lehet vele csinálni, és nagyon gyakorolni sem kell. :yes: Nekem nagyon elnyerte a tetszésem!!!
 #50752  Szerző: centerweb
 
A RadioDJ-ben ki lehet valahogy iktatni a feltétlen fade out-ot? Nem mélyültem bele még nagyon, de eddig nem találtam.

Jó lenne ha lehetne a zenéknek simán "start next" pontot megadni, hogy ne keverje le mindig amikor indul a köv. adáselem.

Ha pedig lesz benne grafikus keverő, akkor az olyan is legyen, ne csak a start next pontokat lehessen vele belőni, mint pl. a Freeplayerben. Hanem akkor már fade in, fade out, eleje, vége stb.
 #50751  Szerző: centerweb
 
Fura, ingyenes program: http://www.verdonschot.eu/2009/ - Freeplayer

Egy holland srác csinálja, erősen Dalet koppintás. Persze tudásban még a közelben sincs. El lehet vele játszadozni...
 #50750  Szerző: laczfy
 
SzD írta:Nem volt telepítéskor semmi gáz, és zsír új adatbázist csináltam.
De mindegy, türelmesen várom az újabb frissítéseket. :)
Akkor vannak még heppjei szegénynek :D csak szeptemberre szedje össze magát annyira, hogy ne kelljen estig az új adatbázist összerakni a rádióban :D
 #50748  Szerző: SzD
 
Nem volt telepítéskor semmi gáz, és zsír új adatbázist csináltam.
De mindegy, türelmesen várom az újabb frissítéseket. :)
 #50741  Szerző: laczfy
 
SzD írta:
laczfy írta:Kijött a RadioDj 1.5.6 béta http://www.radiodj.ro/downloads/radiodj_v0156_beta.html

Kicsit felvarrt felülettel.
Nekem nem működik. Letöltöttem a .7-es és .8-as verziót is, de azok sem. Nem rakja be a playlist-be az elemeket. :mellow:
Igaz, csak béta, tehát biztos jó lesz majd. Viszont ahhoz, hogy maximálisan elégedett legyek vele, jó lenne egy grafikus keverő hozzá. A zenék tulajdonságainál már megjelenik grafikusan a hangsáv, további fejlesztésekkel akár ez is megoldható. A lista egyes elemeinek is lehet színeket állítani, azt is kis fejlesztésekkel meg lehet oldani, hogy ne csak egy része, hanem az egész olyan legyen. Plusz még annyi, hogy ne úgy lehessen mozgatni a playlist-et, mint a Jazler-ben, hanem tudjam görgetni... de ezért már más is reklamált a RadioDJ honlapján.
Ezeket szerintem meg is írom neki, és ha meg tudja csinálni, esküszöm küldök neki valami kis adományt! :yes:
Telepítésnél nem lépett fel semmi probléma? VAgy még az is okozhat gondot, hogy a régi adatbázist importáltad be, próbáld meg újra importálni a zenéket. A playlist görgetés nekem is hiányzik, de legalább valamit változtatott a playlist kezelésén és most már azért nem olyan kényelmetlen :) Ha grafikus szerkesztőt is rak a programba, akkor leborulok előtte :)
 #50709  Szerző: SzD
 
laczfy írta:Kijött a RadioDj 1.5.6 béta http://www.radiodj.ro/downloads/radiodj_v0156_beta.html

Kicsit felvarrt felülettel.
Nekem nem működik. Letöltöttem a .7-es és .8-as verziót is, de azok sem. Nem rakja be a playlist-be az elemeket. :mellow:
Igaz, csak béta, tehát biztos jó lesz majd. Viszont ahhoz, hogy maximálisan elégedett legyek vele, jó lenne egy grafikus keverő hozzá. A zenék tulajdonságainál már megjelenik grafikusan a hangsáv, további fejlesztésekkel akár ez is megoldható. A lista egyes elemeinek is lehet színeket állítani, azt is kis fejlesztésekkel meg lehet oldani, hogy ne csak egy része, hanem az egész olyan legyen. Plusz még annyi, hogy ne úgy lehessen mozgatni a playlist-et, mint a Jazler-ben, hanem tudjam görgetni... de ezért már más is reklamált a RadioDJ honlapján.
Ezeket szerintem meg is írom neki, és ha meg tudja csinálni, esküszöm küldök neki valami kis adományt! :yes:
 #49842  Szerző: Mauro
 
Utána jártam a HPM-75 jő fülhallgató azt mondták telefonokkal foglalkozó emberek. Ha csak nem vagy vájt fülű.
Majd ha sikerül megjavítani a telod csatlakozóját akkor utána jól kell hogy szóljon.
  • 1
  • 95
  • 96
  • 97
  • 98
  • 99
  • 126