RADIOSITE Fórum

  • Műsorvezetők, rádiósok

 #164036  Szerző: markfelt
 
noartist írta:Nem szeretném megnevezni a rádiót, de egy helyi, kereskedelmi adóról van szó (nem a környékemen): őszintén nem értem, néhány ember hogy kerülhet mikrofon mögé! Vége a zenének, a témát idegesítő részletességgel írja körbe, de ez mind semmi ahhoz képest, hogy úgy nyálaz, mintha tele lenne a szája- mindezt folyamatosan! Hangja sincs, de ez már totál lényegtelen ezek után...
Édes istenem, ennyi szerencsétlent! Értem én, hogy a vidéki adók nem azonosíthatóak a komolyabb, nagyobb elérést produkálókkal, de azért van egy határ!
Persze, ha a nevezett rádió ténylegesen kereskedelmi alapon működne, már rég lehúzta volna a rolót...
Hát, annyi ilyen rádió van jelenleg, nagy is, hogy jó sok idő lenne felsorolni.
 #164035  Szerző: noartist
 
Nem szeretném megnevezni a rádiót, de egy helyi, kereskedelmi adóról van szó (nem a környékemen): őszintén nem értem, néhány ember hogy kerülhet mikrofon mögé! Vége a zenének, a témát idegesítő részletességgel írja körbe, de ez mind semmi ahhoz képest, hogy úgy nyálaz, mintha tele lenne a szája- mindezt folyamatosan! Hangja sincs, de ez már totál lényegtelen ezek után...
Édes istenem, ennyi szerencsétlent! Értem én, hogy a vidéki adók nem azonosíthatóak a komolyabb, nagyobb elérést produkálókkal, de azért van egy határ!
Persze, ha a nevezett rádió ténylegesen kereskedelmi alapon működne, már rég lehúzta volna a rolót...
 #120025  Szerző: Sakál
 
nyikolaj írta:Szerintem,az ex rádiósok közül(Gold fm-Express) Vályi zsolt csinált valamit nagyon okosan.
Szinte ott van mindenhol.
Diósgyőr rádió
Juventus rádió
KVTV(K.barcikai városi tv)
Danubiuson is tolta 98-99 környékén vasárnap esténként Mark néven. Mozis műsora volt
 #111733  Szerző: orrhang
 
Sziasztok!
Hamarosan induló netrádióhoz keresünk kollégákat! Szándékosan írtam kollégákat, mert csak olyanok jelentkezését várjuk, akik alázatot éreznek a szakma iránt. Lehetsz fiatal/öreg/leány/fiú/kezdő/profi, a lényeg, hogy szeresd, amit csinálsz és jó hangod legyen.
Bemutatkozó levelet (nem önéletrajzot) és hanganyagot várunk a kissradionet@gmail.com e-mail címre.

Ha nem jó helyre írtam volna, légyszi tájékoztassatok róla, hol tehetem közzé a felhívást!
köszi
 #72645  Szerző: benjamin
 
Volt valami jó hangulata a műsorainak.
 #72348  Szerző: lali87
 
Így írják: Sigmund Freud ejtsd: Zigmund Frajd :-)

A linken sok érdekességet lehet megtudni eme agy- és lélektudós bácsiról, nagyon olvasmányos.....
 #72260  Szerző: alopisz
 
Ugye, a zöld-fehérekre gondoltál és nem Sigmundra?
 #71558  Szerző: Fox21
 
admin írta:
Fox21 írta:http://soundcloud.com/sebesty-n/tracks


A fenti linken az általam készített szignálok, szoptok hallhatók, vannak amik használatban vannak, és természetesen "áll" (csak úgy alapon készültek, kivi vok kinek mi a véleménye :) PÜ írjatok bátran :)
Nem szopunk. :)
Mondathatnánk Fradi elszólásnak, de nem, nem az egyszerű dixlexia :)