RADIOSITE Fórum

  • Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság

 #56762  Szerző: mimi
 
Van egy ilyen gomb, ha rámész a profiljára, hogy "Hozzáadás az ellenségekhez", és akkor az jelenik meg a helyén, hogy "Ezt a hozzászólást Mauro küldte, aki jelenleg a tiltólistádon van. Hozzászólás megjelenítése" - esetleg ha ez se jelenne meg, teljes lenne a megoldás :)
 #56726  Szerző: markfelt
 
Nem engedélyezi.
 #56723  Szerző: djlacee
 
Ha főnök úr engedélyezi :chinese:
 #56719  Szerző: SzD
 
Nem lehetne kiírni az alábbi szavazást?
Mauro-t töröljük?
° Igen
° Nem
 #56717  Szerző: Mauro
 
mimi írta:
LuciFerko írta:nyugi, nem Mauro találta meg, hanem azok akik "Habsburg-ellenes felkelésekben résztvevő katonák" voltak anno...
Attól függetlenül addig küldözgeti, meg hívogatja, hogy egyszer őt is fel találják hívni :P
Engem ugyan nem.
 #56716  Szerző: Mauro
 
LuciFerko írta:nyugi, nem Mauro találta meg, hanem azok akik "Habsburg-ellenes felkelésekben résztvevő katonák" voltak anno...
De honnan tudod hogy nem én vagyok az oldal főszerkesztője?
;)
 #56679  Szerző: mimi
 
LuciFerko írta:nyugi, nem Mauro találta meg, hanem azok akik "Habsburg-ellenes felkelésekben résztvevő katonák" voltak anno...
Attól függetlenül addig küldözgeti, meg hívogatja, hogy egyszer őt is fel találják hívni :P
 #56677  Szerző: LuciFerko
 
nyugi, nem Mauro találta meg, hanem azok akik "Habsburg-ellenes felkelésekben résztvevő katonák" voltak anno...
 #56676  Szerző: mimi
 
Melyik a valószínűbb, az, hogy Szalai Annamária lemond a gyalázkodó telefonok miatt, vagy az, hogy Mauro járkálhat bíróságra? :oops:
 #56673  Szerző: Pasa
 
Nem kicsit! :lol: :lol: :lol:
  • 1
  • 102
  • 103
  • 104
  • 105
  • 106
  • 107