RADIOSITE Fórum

  • Ti milyen rádiót hallgattok?

 #88847  Szerző: greg
 
102,9 Kronehit Semmeringből jön, 8 kW-al. Amúgy Frisss, Ozone, Méz, Kronehit, Europa2.
 #88844  Szerző: asimov
 
90%-ban Fehervar Radio
 #77007  Szerző: Milán
 
admin írta:Siófok - ill. a Balaton - abban a szerencsés helyzetben van, hogy minden "nagyrádió" elérhető már, talán egyedül a Jazzy hiányzik, szerintem ez is csak idő kérdése.
Az igazi durranás egy helyi adó indulása lehetne. Ha ez megvalósul, "mintaváros" lehet rádiós piaci szempontból, ahol minden igény ki van elégítve.
Nem tudom ki olvasta ezt anno: http://fn.hu/media_print/20090705/hullamos_kuzdelmek/
 #77002  Szerző: Promenád
 
LuciFerko írta:Balatonvilágoson hallottam már büféből Klubrádiót... :D De amúgy tényleg: Süttetem a hasam a parton, nagyon nem érdekel, hogy torlódás van az Örs Vezér térnél :)
Majd csak egyszer rájőnnek hogy, nemcsak a pesti útinformot kell most már tollniuk hamár vidéki frekvenciáik is vannak... :hehe:
 #76993  Szerző: LuciFerko
 
Balatonvilágoson hallottam már büféből Klubrádiót... :D De amúgy tényleg: Süttetem a hasam a parton, nagyon nem érdekel, hogy torlódás van az Örs Vezér térnél :)
 #76992  Szerző: mlaszlo
 
forlife70 írta: Szerintem milan93 arra gondolt, hogy egyetlen igazi helyi adó sincs. Az általad említett hármat meg simán besorolhatjuk az országos nagyok, hálózatok körébe, ezek sem siófoki vagy legalábbis balatoni rádiók. a Juventus még csak-csak, de a Klub és a Lánchíd Rádiót szerintem nincs olyan elvetemült, aki hallgatná, miközben az Aranyparton dönti magába a söröcskét és stíreli a parton a csajokat... :)) Szvsz egyik talk-news rádió sem való ebbe a városba (vagy legalábbis legyen mellette szórakoztató alternatíva). A Juvi pedig rendben, hagyományosan balatoni adó: VOLT. A Sláger Rádiós arculatváltás után sokkal inkább való a főváros forgatagába, mint idegenforgalmi központba.

Írtad, hogy Budapesten sincs sokkal több. Ez így van, azonban az általad sorolt nagyokon kívül jó pár kisközösségi is helyet kap, és az sem másodlagos, hogy a fővárosi piac, a fővárosi hallgató teljesen más, mint a siófoki (akár helybéli, akár nyaraló). Emlékeztek a Rádió Jam-re? Tihanyban én mindig azt hallgattam, ha arra jártam. Emlékeim szerint egész korrekt adó volt a nyaraláshoz...
Ebben igazad van, jelenleg nincs helyi rádió a Balatonnál és jól is jönne egy.

Talk-news rádió, ez érdekes kérdés vajon kell-e a Balatonnál. Nagypapám amikor lement régen a nyaralóba, akkor szinte mindig a Kossuthot kapcsolta be, mikor a kertben vagy a ház körül tevékenykedett. Persze strandon, büfékben biztos senki nem hallgat talk rádiót, de annak is meglehet a saját közönsége.
 #76985  Szerző: forlife70
 
mlaszlo írta: Juventus, Klub, Lánchíd, ezek nem jönnek?
Ha Budapestet nézzük, akkor ott sincs sokkal több. Jazzy, Klasszik, Tilos, RádióQ, Katolikus, Mária rádió és a Gazdasági ami pluszt jelent, de zenei rádiók terén ott is szinte csak az országosak és a két nagyobb hálózat (Rádió1, Juventus) maradt.
Szerintem milan93 arra gondolt, hogy egyetlen igazi helyi adó sincs. Az általad említett hármat meg simán besorolhatjuk az országos nagyok, hálózatok körébe, ezek sem siófoki vagy legalábbis balatoni rádiók. a Juventus még csak-csak, de a Klub és a Lánchíd Rádiót szerintem nincs olyan elvetemült, aki hallgatná, miközben az Aranyparton dönti magába a söröcskét és stíreli a parton a csajokat... :)) Szvsz egyik talk-news rádió sem való ebbe a városba (vagy legalábbis legyen mellette szórakoztató alternatíva). A Juvi pedig rendben, hagyományosan balatoni adó: VOLT. A Sláger Rádiós arculatváltás után sokkal inkább való a főváros forgatagába, mint idegenforgalmi központba.

Írtad, hogy Budapesten sincs sokkal több. Ez így van, azonban az általad sorolt nagyokon kívül jó pár kisközösségi is helyet kap, és az sem másodlagos, hogy a fővárosi piac, a fővárosi hallgató teljesen más, mint a siófoki (akár helybéli, akár nyaraló). Emlékeztek a Rádió Jam-re? Tihanyban én mindig azt hallgattam, ha arra jártam. Emlékeim szerint egész korrekt adó volt a nyaraláshoz...
 #76983  Szerző: mlaszlo
 
LuciFerko írta:
olvaso1 írta:
milan93 írta:Nálunk Siófokon, az országos adókon kívül nincs más.Amikor tudom fogni akkor Tamási Rádiót
OFF
Mi az, hogy nincs más !?? Ne mond, hogy az MR 1-2-3; Neo és Classon kívül mást nem tudsz fogni...
egyszerű vevővel amit lehet a nagyokon kívűl: Rise, R1, Yo.
Juventus, Klub, Lánchíd, ezek nem jönnek?
Ha Budapestet nézzük, akkor ott sincs sokkal több. Jazzy, Klasszik, Tilos, RádióQ, Katolikus, Mária rádió és a Gazdasági ami pluszt jelent, de zenei rádiók terén ott is szinte csak az országosak és a két nagyobb hálózat (Rádió1, Juventus) maradt.
 #76980  Szerző: markfelt
 
Siófok - ill. a Balaton - abban a szerencsés helyzetben van, hogy minden "nagyrádió" elérhető már, talán egyedül a Jazzy hiányzik, szerintem ez is csak idő kérdése.
Az igazi durranás egy helyi adó indulása lehetne. Ha ez megvalósul, "mintaváros" lehet rádiós piaci szempontból, ahol minden igény ki van elégítve.
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 17