RADIOSITE Fórum

  • Rádiós archívum

 #160742  Szerző: thenewdeam0n
 
Dawe1797 írta:2016. június 1-i Antonyo mix nincs meg véletlenül valakinek? Hálás lennék, volt benne egy jó szám, de pont nem tették fel a honlapra azt a szettet. :x

Music Party/Killers ?
 #160740  Szerző: Dawe1797
 
2016. június 1-i Antonyo mix nincs meg véletlenül valakinek? Hálás lennék, volt benne egy jó szám, de pont nem tették fel a honlapra azt a szettet. :x
 #160734  Szerző: Kovi02
 
thenewdeam0n írta:
Kovi02 írta:Ha valakinek kell felvétel valamelyik rádióról,amit tudok itthon fogni,akkor írja meg,ha megad egy lehetséges tárhelyet,akkor fel tudom majd tölteni.
A DJ Factory, MusicKillers MusicPartyt megpróbálom frissítgetni, de ha konkrétum kell át tudom küldeni bármelyiket ( nagyjából )
Nekem nem kell,amit én szeretnék,azt fel tudom venni,de ha másnak is kell valami,azt is fel próbálom venni.
 #160733  Szerző: thenewdeam0n
 
Kovi02 írta:Ha valakinek kell felvétel valamelyik rádióról,amit tudok itthon fogni,akkor írja meg,ha megad egy lehetséges tárhelyet,akkor fel tudom majd tölteni.
A DJ Factory, MusicKillers MusicPartyt megpróbálom frissítgetni, de ha konkrétum kell át tudom küldeni bármelyiket ( nagyjából )
 #160732  Szerző: Kovi02
 
Ha valakinek kell felvétel valamelyik rádióról,amit tudok itthon fogni,akkor írja meg,ha megad egy lehetséges tárhelyet,akkor fel tudom majd tölteni.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10