RADIOSITE Fórum

  • Eztazenétkeresem topic

 #184533  Szerző: shadoe
 
LuciFerko írta: Talán ez?
https://www.youtube.com/watch?v=zupMTFtdx4Y
Ez a zene 2005-ben kisebb botrányt kavart, ha tudsz angolul megfogod érteni, hogy miért. :shock:
Isten vagy! Köszönöm szépen, jövök neked eggyel. (Végighallgattam vagy húsz Gh Sw adást, sehol nem találtam.)
 #184528  Szerző: LuciFerko
 
shadoe írta: 2019.07.11. 17:41 Ha valaki hallgat Ghetto Swinget, segítsen már nekem. Pár hete ment, minimum két Ghetto Swing adásban is a zene. Férfi előadó, és szinte végigsuttogja a számot, tuti, valami amerikai rap-R'n'B keverék, és a refrénben ilyet énekel, hogy "Pijjom pijjom". Már vagy tíz Ghetto Swing adást átpásztáztam a mixcloudon, de még véletlen se sikerül rálelni (az is lehet, hogy pont ez a két adás nincs meg a mixcloudon). Lényeg, valami júniusi adásban tuti ment. Köszi.
Talán ez?
https://www.youtube.com/watch?v=zupMTFtdx4Y
Ez a zene 2005-ben kisebb botrányt kavart, ha tudsz angolul megfogod érteni, hogy miért. :shock:
 #184088  Szerző: shadoe
 
Ha valaki hallgat Ghetto Swinget, segítsen már nekem. Pár hete ment, minimum két Ghetto Swing adásban is a zene. Férfi előadó, és szinte végigsuttogja a számot, tuti, valami amerikai rap-R'n'B keverék, és a refrénben ilyet énekel, hogy "Pijjom pijjom". Már vagy tíz Ghetto Swing adást átpásztáztam a mixcloudon, de még véletlen se sikerül rálelni (az is lehet, hogy pont ez a két adás nincs meg a mixcloudon). Lényeg, valami júniusi adásban tuti ment. Köszi.
 #158507  Szerző: Gr3g0ry
 
LuciFerko írta:
Gr3g0ry írta:Sziasztok!
Erre valakinek valami ötlete?
Zenei világban kicsit hasonlít a Hooverphonic - Mad about you-ra. De mit énekel? "It would be the last thing" vagy "it would be the last day"?
Hangzásra inkább erre hajaz.
 #158492  Szerző: ayala
 
szerintem this would be a nice day.
de már engem is érdekel, hogy mi lehet ez. :)
 #158491  Szerző: LuciFerko
 
Gr3g0ry írta:Sziasztok!
Erre valakinek valami ötlete?
Zenei világban kicsit hasonlít a Hooverphonic - Mad about you-ra. De mit énekel? "It would be the last thing" vagy "it would be the last day"?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 44