RADIOSITE Fórum

  • Sport

 #6109  Szerző: Pasa
 
Hát valóban nagyon komoly volt. Szegény Massa már ünnepelt, aztán 20 mp. alatt megnyerte Hamilton a VB címet. Massa a könnyeivel küszködött...
 #6090  Szerző: rsite1
 
Ilyen izgalmas döntő még nem volt. Azthittem beszarok az utolsó kör végén.
De az a mocsok tetű csak megnyerte.... :x :x :x :x :x
 #5912  Szerző: rsite1
 
Remélem Massa lesz, de úgy néz ki sajnos Hamilton...
 #5910  Szerző: Flash
 
Itt az F1-es szezon vége, holnaptól startol a Brazil Nagydíj 3 napos hétvégéje. Mit tippeltek, ki lesz idén a világbajnok? Hamilton vagy Massa? 98%-os az esély rá, hogy esőfutam lesz, ezáltal Hamilton lehet előnyben. Viszont tavaly is 7 pontos előnnyel érkezett a Brazil GP-re, és simán elbukta. Én Massára fogadtam, már csak azért, mert ha ő nyer, akkor többet fizetnek! :D
 #5587  Szerző: giallarosa
 
... ja és Török László közvetít.
 #5586  Szerző: giallarosa
 
http://www.oldiesradio.hu
Akit érdekel: éppen az Eger-Domino vízilabda meccs közvetítése megy élőben. 8-)
Hajrá Eger! :P
 #1190  Szerző: dudigabi
 
CSELZIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
rossz a magyar foci de nagyon :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 #1090  Szerző: Flash
 
MikySoft írta:Pedig amikor ránézek arra a mocskos putris Hamiltonra, feszült leszek.
Nálam eleve nem nyerő egy olyan pilóta, akinek alapból egy mercit tolnak a valaga alá.

Hol volt erre példa? Példának mondanám Schumahert, Häkkinent, Sennát.
Ők sem a Ferrari-nál, vagy a Mercedes-nél kezdtek.
Röhej!
Azt vedd figyelembe, hogy Hamilton a GP2-ben úgy agyonverte a mezőnyt, mint Schumacher 2004-ben a Forma-1-es mezőnyt. És a McLaren már nagyon régen kiszemelte őt. Még gyerek volt, amikor odament egyszer Ron Dennishez és azt mondta neki: "én egyszer nálatok fogok versenyezni". Én hatalmas pilótának tartom, Schumacherért is nagyon odavoltam, de ez a pilóta egy teljesen Schumacher kaliberű profi. Ahogy Palik is szokta mondani, Hamilton és Schumacher egy gép. Teljesen úgy működnek, mint egy gép. És én nagyon sajnálom, hogy ilyen faszszopó FIA bírók vannak, akik elvették ezt a nem kis győzelmet Hamiltontól, mert szerintem a Belga Nagydíj utolsó 3 köre az évszázad utolsó 3 köre volt, és az évszázad előzései. Itt egy kurva jó videó az esetről: http://www.youtube.com/watch?v=CvnAKtCL27s
 #885  Szerző: Pasa
 
Ilyen képpel miért gyaláznak minket??? :shock:
 #883  Szerző: centerweb
 
Szaros csizma :? :evil: :mrgreen:
  • 1
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45