RADIOSITE Fórum

  • Informatika

 #9816  Szerző: mg
 
MikySoft írta:Tényleg, és képeket kapunk stúdióról? Valamikor ígérted. :)
http://radiomi.hu/images/igykeszult/index.php ezek vannak perpill, az építésről, azóta nem készült
alkalomadtán majd valakinek a gépére rászabadulok, aztán kattintgatok
 #9815  Szerző: rsite1
 
Tényleg, és képeket kapunk stúdióról? Valamikor ígérted. :)
 #9814  Szerző: mg
 
admin írta:Kapcsold be az automatikus szinkronizálást a netes kiszolgálóval, az hetente lefrissíti az időt pontosra. :)
azt csinálom, de érted, b.szhatom így a pontosidőt :)
Attis írta:Mennyi idő gépekről beszélünk?
adás kettő, streamelő négy (nemrég kapott szép új márkás tápot), szerver hat vagy hét (az meg IBM szerver)
nem hinném, hogy ezekkel lenne a gond, bekapcsolt állapotban gondolom, nem az elemet használja
 #9813  Szerző: MrG
 
mg írta:nekem is volna egy kérdésem, mitől lehet, hogy nálunk bent a rádióban a mindig bekapcsolt gépek órái baromi sokat késnek? hetente másfél-két percet...
az áramellátás stabil, az adásgép pl. 52 napja megy folyamatosan. netán a váltóáram freki környékén lehetnek zűrök...?
Kapcsold be az automatikus szinkronizálást a netes kiszolgálóval, az hetente lefrissíti az időt pontosra. :)
 #9811  Szerző: Attis
 
MikySoft írta:
Attis írta:Ha mno.hu-t nézek, se jobb.
Bár.. Port.hu-t akartam nézni :)
Ne kötekedj!! Inkább segíts!! :):):)
Tudod hogy vicceltem csak. :D
Értem én a viccet.. Csak nem szeretem. :lol: :lol:
Amúgy (és halálkomoly, istenybizony hadd ne soroljam tovább) vannak érdekes dolgok a nol.hu-n, ami a fórumunk témájához kapcsolódik (én spec most nem tudom elovasni, mert nem megjeleníthető... de kib**om ezt a gépet). De maga az újságban is foglalkoznak vele.
Bocs a félig off-topic-ért!
 #9810  Szerző: Attis
 
Mennyi idő gépekről beszélünk?
 #9809  Szerző: mg
 
nekem is volna egy kérdésem, mitől lehet, hogy nálunk bent a rádióban a mindig bekapcsolt gépek órái baromi sokat késnek? hetente másfél-két percet...
az áramellátás stabil, az adásgép pl. 52 napja megy folyamatosan. netán a váltóáram freki környékén lehetnek zűrök...?
 #9808  Szerző: rsite1
 
Attis írta:Ha mno.hu-t nézek, se jobb.
Bár.. Port.hu-t akartam nézni :)
Ne kötekedj!! Inkább segíts!! :):):)
Tudod hogy vicceltem csak. :D
 #9807  Szerző: Attis
 
Ha mno.hu-t nézek, se jobb.
Bár.. Port.hu-t akartam nézni :)
Ne kötekedj!! Inkább segíts!! :):):)
 #9806  Szerző: mg
 
Attis írta:Semmi változás nincs.
Az előbb még lejöttek iwiw-en ismerőseim képei. Most megnéztem a nol.hu-t, meg pár honlapot. De az iwiw.hu-n már nem jönnek le a képek.
feladom
de az iwiw amúgy is egy határ szar :)
  • 1
  • 317
  • 318
  • 319
  • 320
  • 321
  • 330