RADIOSITE Fórum

  • Informatika

 #9805  Szerző: rsite1
 
Attis írta:Semmi változás nincs.
Most megnéztem a nol.hu-t,
Bizonyára ez lehet a probléma. :D
 #9804  Szerző: Attis
 
Semmi változás nincs.
Az előbb még lejöttek iwiw-en ismerőseim képei. Most megnéztem a nol.hu-t, meg pár honlapot. De az iwiw.hu-n már nem jönnek le a képek.
 #9803  Szerző: mg
 
Attis írta:MG! Így volt eddig beállítva. Most átállítottam, h a renszer állítsa be. Hülyeséget csináltam?
annyira nem, de ha nem tapasztalsz változást, tedd vissza, mert az egyéni jobb
 #9801  Szerző: Attis
 
MG! Így volt eddig beállítva. Most átállítottam, h a renszer állítsa be. Hülyeséget csináltam?
 #9800  Szerző: mg
 
Attis írta:naaa.. 6 napja bolt format... szívtam is emiatt...
ja, de ha már 1.25G rammal raktad újra, akkor valsz. ezek az értékek vannak... azért nézd meg
 #9799  Szerző: mg
 
Attis írta:
mg írta:
Attis írta:1,25 GB RAM
1.) xp vagy vista?
2.) azon a 4-5-6 oldalon sok flashes basz van, esetleg pdf közte, ilyesmi?
3.) mindeközben torrent, dc, hasonló megy?
1. XP
2. sok, de eddig 256 RAM volt, azt simán ment az iwiw, meg myvip (most nem jelennek meg a képek)
3. most se megy semelyik, de már ez az oldal is alig akar bejönni...
akkor még esetleg próbáljuk meg azt varázsolni (bár rengeteg reményt nem fűzök hozzá), hogy sajátgépen jobbklikk, tulajdonságok, speciális fül, teljesítmény résznél beállítások gomb, megintcsak speciális fül, virtuális memóriánál módosítás gomb, egyéni méret, és: kezdeti 1920, maximális 3840 - ezeknek az értékeknek kéne lenni, ha nem ez van, akkor előbb nézd meg, hogy C: meghajtón van-e 4 giga szabad hely, ha van, akkor add meg ezeket, ha nincs, csinálj, aztán add meg.

hátha. (de amúgy se árt, ha be van állítva)
 #9798  Szerző: Attis
 
naaa.. 6 napja bolt format... szívtam is emiatt...
 #9796  Szerző: Attis
 
De ami gyanús.. A Java Runtime threadelt... Nem tom, ez mit jelent, meg miért.. De thread.
 #9795  Szerző: Attis
 
mg írta:
Attis írta:1,25 GB RAM
1.) xp vagy vista?
2.) azon a 4-5-6 oldalon sok flashes basz van, esetleg pdf közte, ilyesmi?
3.) mindeközben torrent, dc, hasonló megy?
1. XP
2. sok, de eddig 256 RAM volt, azt simán ment az iwiw, meg myvip (most nem jelennek meg a képek)
3. most se megy semelyik, de már ez az oldal is alig akar bejönni...
  • 1
  • 318
  • 319
  • 320
  • 321
  • 322
  • 330