RADIOSITE Fórum

  • Informatika

 #18756  Szerző: giallarosa
 
Valóban a kodekekkel volt a probléma. Letöröltem az ffdshow-t és újra feltettem. Most megy minden tökéletesen! :) Köszi a válaszokat!!
 #18672  Szerző: LuciFerko
 
na egy nehezen beszerzett 2008.12.03-as driver úgylátszik megoldotta a problémát. A hozzáadott cd meg :torgyan: ....
 #18667  Szerző: LuciFerko
 
mg írta:
LuciFerko írta:CMI 8738
na, ez a baj
elég nagy boltba voltam és csak ez volt nekik... Én meg gondoltam, win hangoknak jó lesz...
 #18654  Szerző: mg
 
LuciFerko írta:CMI 8738
na, ez a baj
 #18643  Szerző: LuciFerko
 
Tegnap vettem egy CMI 8738 hangkártyát a winfos hangoknak, (zenének ott egy SB audigy). Nos berakom, feltelepítem. Összes böngésző lehal, hang pattog, MSN-en oválisak a szmájlik... Felteszem a legújabb drivert, akkor meg. explorer.exe 2 percenként leállt, az óra VISSZAFELE járt, nem indult el semmi program! Kiszedtem, erre minden jó. Haver gépébe csont nélkül megy... Láttatok már ilyet??? Mondjuk ez egy 2005. márciusi konfig és már csinált az alaplap fura dolgokat...
 #18640  Szerző: mg
 
giallarosa írta:
hdshouter írta:
giallarosa írta:Hátha van vkinek vmi ötlete.. A számítógépem nem hajlandó semmilyen filmet lejátszani. Egyik lejátszóval sem működik, elindításkor kiírja: hibát észlel és leáll. Letöltéssel összeszedtem volna vmilyen vírust? De egyik vírusirtó sem érzékel semmit. Vmi megoldás esetleg? Csak újratelepítés? Nagyon nem szeretném... :(
Szerintem ellenőrizd a videókártya illesztőprogramját és ha kell frissíts rajta. Ha nem ez a probléma, akkor javaslom a VLC Media Player-t. (ha az még nincs neked).
Remélem segítettem... :roll: :boldog:
Óó, köszönöm szépen, letöltöttem a VLC Media Playert és ezzel megy!! :) :)
(de akkor mi történt a többi lejátszóval? ezt továbbra sem értem :oops: )
a kodekekkel van valami gebasz
próbálj meg újratelepíteni ilyeneket, hogy xvid, divx, ffdshow, ac3filter
 #18609  Szerző: giallarosa
 
hdshouter írta:
giallarosa írta:Hátha van vkinek vmi ötlete.. A számítógépem nem hajlandó semmilyen filmet lejátszani. Egyik lejátszóval sem működik, elindításkor kiírja: hibát észlel és leáll. Letöltéssel összeszedtem volna vmilyen vírust? De egyik vírusirtó sem érzékel semmit. Vmi megoldás esetleg? Csak újratelepítés? Nagyon nem szeretném... :(
Szerintem ellenőrizd a videókártya illesztőprogramját és ha kell frissíts rajta. Ha nem ez a probléma, akkor javaslom a VLC Media Player-t. (ha az még nincs neked).
Remélem segítettem... :roll: :boldog:
Óó, köszönöm szépen, letöltöttem a VLC Media Playert és ezzel megy!! :) :)
(de akkor mi történt a többi lejátszóval? ezt továbbra sem értem :oops: )
 #18602  Szerző: hdshouter
 
giallarosa írta:Hátha van vkinek vmi ötlete.. A számítógépem nem hajlandó semmilyen filmet lejátszani. Egyik lejátszóval sem működik, elindításkor kiírja: hibát észlel és leáll. Letöltéssel összeszedtem volna vmilyen vírust? De egyik vírusirtó sem érzékel semmit. Vmi megoldás esetleg? Csak újratelepítés? Nagyon nem szeretném... :(
Szerintem ellenőrizd a videókártya illesztőprogramját és ha kell frissíts rajta. Ha nem ez a probléma, akkor javaslom a VLC Media Player-t. (ha az még nincs neked).
Remélem segítettem... :roll: :boldog:
 #18596  Szerző: giallarosa
 
Hátha van vkinek vmi ötlete.. A számítógépem nem hajlandó semmilyen filmet lejátszani. Egyik lejátszóval sem működik, elindításkor kiírja: hibát észlel és leáll. Letöltéssel összeszedtem volna vmilyen vírust? De egyik vírusirtó sem érzékel semmit. Vmi megoldás esetleg? Csak újratelepítés? Nagyon nem szeretném... :(
  • 1
  • 312
  • 313
  • 314
  • 315
  • 316
  • 330