Politika

Re: Politika

HozzászólásSzerző: kukac » 2017.11.18. 21:47

altermanus írta:
Wolfman írta:Tehát Balázsék azért viccelődtek a gólyatábori erőszakkal, hogy kicsinálják a Class FM-et? Már bocs, de ez nekem eléggé összeesküvéselmélet-szagú...

úgy is este van, mesélhetne még egy kicsit :troll:

Mese a három legényről, akik előrelátóan csellel és furfanggal megalapozták a jövőjüket? :)
"Így megy ez"...
kukac
Függő

Posztok: 3477

HozzászólásSzerző: altermanus » 2017.11.18. 17:39

Wolfman írta:
Tomi76 írta:
kukac írta:azt csicsergik, hogy a classfm hatóság általi kicsinálásának Balázsék általi "előkészítése" nem volt teljesen tudattalan...

Na ez az. És ez még hihető is.

Tehát Balázsék azért viccelődtek a gólyatábori erőszakkal, hogy kicsinálják a Class FM-et? Már bocs, de ez nekem eléggé összeesküvéselmélet-szagú...

úgy is este van, mesélhetne még egy kicsit :troll:
DVB-T2
Antenna: Iskra DTX-92 F (H) - Irány: 323° - É-ÉNy - Csabrendek-Sopron
Tuner: Amiko A4 Combo
Astrometa USB - Softver: ProgDVB
DVB-S/S2: Hotbird 13°E / Amos 4°W - Telekom Sat TV
altermanus
Kiváló dolgozó

Posztok: 874

HozzászólásSzerző: kukac » 2017.11.18. 17:35

Wolfman írta:
Tomi76 írta:
kukac írta:azt csicsergik, hogy a classfm hatóság általi kicsinálásának Balázsék általi "előkészítése" nem volt teljesen tudattalan...

Tehát Balázsék azért viccelődtek a gólyatábori erőszakkal, hogy kicsinálják a Class FM-et? Már bocs, de ez nekem eléggé összeesküvéselmélet-szagú...

Bűzlik is rendesen... :)
"Így megy ez"...
kukac
Függő

HozzászólásSzerző: Wolfman » 2017.11.18. 17:01

Tomi76 írta:

Wolfman
Kiváló dolgozó

Posztok: 795

HozzászólásSzerző: Tomi76 » 2017.11.18. 16:12

Tomi76
Kezdő fórumos

Posztok: 70

HozzászólásSzerző: kukac » 2017.11.17. 09:35

Wolfman írta:
Tomi76 írta:
Wolfman írta: Így átmentek arra a rádióra, aminek a legnagyobb a lefedettsége, ez pedig a R1.

Illetve, mivel akkor még annyira nem volt országos "szerű" lefedettségük, minden bizonnyal volt egy kidolgozott koncepció, ami biztosította Balázsékat arról, hogy 1 éven belül bekebelezik az országot.

Szerintem akkor még nem volt stratégiájuk, Balázsék érkezése viszont aduász lett a R1-nél. Hiszen a hálózatosodással jól járnak a helyi rádiótulajok, és még Balázs is náluk fog szólni, tehát többen fogják majd hallgatni a rádiójukat. (Szerintem Vajna nem minden esetben megveszi a céget, csak valamilyen szerződést kötnek.)

azt csicsergik, hogy a classfm hatóság általi kicsinálásának Balázsék általi "előkészítése" nem volt teljesen tudattalan...
"Így megy ez"...
kukac
Függő

HozzászólásSzerző: Wolfman » 2017.11.17. 00:24

Tomi76 írta:
Wolfman írta: Így átmentek arra a rádióra, aminek a legnagyobb a lefedettsége, ez pedig a R1.

Illetve, mivel akkor még annyira nem volt országos "szerű" lefedettségük, minden bizonnyal volt egy kidolgozott koncepció, ami biztosította Balázsékat arról, hogy 1 éven belül bekebelezik az országot.

Szerintem akkor még nem volt stratégiájuk, Balázsék érkezése viszont aduász lett a R1-nél. Hiszen a hálózatosodással jól járnak a helyi rádiótulajok, és még Balázs is náluk fog szólni, tehát többen fogják majd hallgatni a rádiójukat. (Szerintem Vajna nem minden esetben megveszi a céget, csak valamilyen szerződést kötnek.)
Wolfman
Kiváló dolgozó

Posztok: 795

HozzászólásSzerző: benjamin » 2017.11.16. 21:53

Egyénként egyre jobban érezhető a politikai nyomás a hírekben az r1-en főleg a főadón reggel.
benjamin
Kiváló dolgozó

Posztok: 863

HozzászólásSzerző: Tomi76 » 2017.11.16. 09:51

Tomi76
Kezdő fórumos

Posztok: 70

HozzászólásSzerző: noartist » 2017.11.16. 07:57

Valamire készül Dudás Gergely, az Index volt főszerkesztője. A névből ítélve valamilyen n+1-edig politikai/híroldal lesz, de majd meglátjuk.

Ja, és kiderül, miért mondott fel. Reméljük, semmi politikai nyomás nem volt a dologban, mert gáz lenne, ha az Origo után az Index is pártlap lenne (melyik kié...).
Hozzászólásaim minden esetben a személyes, szubjektív véleményemet tükrözik.
noartist
Globális moderátor

Posztok: 2684

Következő

Vissza: Kötetlen