RADIOSITE Fórum

  • Politika

 #171633  Szerző: Gyurii
 
Még mielőtt megkapom, hogy vérfideszes vagyok (nem), mi a SZEMÉLYES bajotok őszintén? Kit akartok kormányon és miért?

Ezekre sosem kapok választ, csak a pocskondiázást szinezi mindenki...
 #171632  Szerző: altermanus
 
Gyurii írta:
asr27 írta:Minden országban? Ennyire durván? Na neee... Ez baromság.
Mond már mi a durva?

Szólás szabadság van, amit OV ellen leművelnek a médiában/utcán stb. azért már NYUGATI országban bilincsbe vertek volna embereket... Itt meg (hálisten) nyugalomban folytatódnak a napok.
gondolom mindezt azért, mert nem foglalkoznak velük... se a médiájukban, meg amúgy se...
 #171631  Szerző: Gyurii
 
asr27 írta:Minden országban? Ennyire durván? Na neee... Ez baromság.
Mond már mi a durva?

Szólás szabadság van, amit OV ellen leművelnek a médiában/utcán stb. azért már NYUGATI országban bilincsbe vertek volna embereket... Itt meg (hálisten) nyugalomban folytatódnak a napok.
 #171627  Szerző: asr27
 
Minden országban? Ennyire durván? Na neee... Ez baromság.
 #171625  Szerző: Gyurii
 
Anno 2010 előtt M1-en meg nem a posztkomcsik fényezése ment? A jó öreg érettségi nélkül ülök a parlamentbe, és fényezem magam a téglafal design előtt..? :oops:

Aki hatalmon van az diktál nem értem miért nem tudjátok felfogni... Minden országban ez van.
 #171602  Szerző: altermanus
 
asr27 írta: egy falusi, akár városi környezetben nem az a pletyka terjeng, amit én mondok, hanem az a gyűlölködés, amit az M1 terjeszt!
Az M1 nem csinál ilyet, csak megmutatja, milyenek a pártok valójában
Soros György milyen valójában
Orbán Viktor pedig az isten, mert megcsinálta a kerítést amivel nem jönnek be a bevándorlók, akkor megerőszakolják, a lányainkat, és a bányába dolgozó férfiúinkat pedig megölik. :troll:
A Nyugdíjasoknak elmondja mit ír ki róluk egy facebook oldalra Gábor, és Vona vállán egyet.
Ez az ami a magyar embernek kell meg Jézus és a szűzanya szeretete.
asr27! Nem érzed azt a szeretetet ami beléd árad, mikor hallgatod az M1-et? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 #171582  Szerző: asr27
 
Gr3g0ry írta:
asr27 írta:
Gr3g0ry írta:Döntsük el gyorsan a kérdést: Tegye fel a kezét, aki eddigi életében sem hazudott...
Bammeg, nem mindegy, hogy egy embernek hazudsz, vagy egy országnak!
Milyen 1 embernek? Vagy talán (pl egy falusi akár városi környezetben) a "pletyka" nem is terjeng? :ayfkm:
egy falusi, akár városi környezetben nem az a pletyka terjeng, amit én mondok, hanem az a gyűlölködés, amit az M1 terjeszt!
 #171563  Szerző: Gr3g0ry
 
asr27 írta:
Gr3g0ry írta:Döntsük el gyorsan a kérdést: Tegye fel a kezét, aki eddigi életében sem hazudott...
Bammeg, nem mindegy, hogy egy embernek hazudsz, vagy egy országnak!
Milyen 1 embernek? Vagy talán (pl egy falusi akár városi környezetben) a "pletyka" nem is terjeng? :ayfkm:
 #171562  Szerző: asr27
 
Gr3g0ry írta:Döntsük el gyorsan a kérdést: Tegye fel a kezét, aki eddigi életében sem hazudott...
Bammeg, nem mindegy, hogy egy embernek hazudsz, vagy egy országnak!
 #171561  Szerző: asr27
 
BMáté írta:
altermanus írta:Kedves BMáté! Akkor fohászkodj istenhez... lehet, hogy megsegít, és morzsolgasd a rózsafűzért, hátha meghal Soros György a sátánnal együtt...
Kép
Ezt most nem értem...
Moderálva!

Az intézkedést a Felhasználói feltételek 5. pontjának megsértése indokolta.
A felhasználó figyelmeztetéseinek száma: 3. A jutalmad egy napos eltiltás. Többször is kértük, hogy a másik direkt, trágár sértegetését fejezd be.

noartist
  • 1
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 513